Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krix

    őstag

    Nekem még az előző verzió van (E6400). Néhány megjegyzés:

    - Az enyémnek a fedele nem törik meg, tök egyenes, biztos van többféle kiadás.

    - Az enyém melegszik és bizony a hűtés ilyenkor hangos is. Valószínű az NVidia vga teszi. :(

    - A burkolat több helyen kifényesedett a használattól, mondjuk ez csak esztétikai probléma, a működést nem befolyásolja.

    - Az egyik firmware frissítés elb.ta a dokkolóra kötött displayportos monitor vezérlését. Amikor a laptopot alás közben tettem dokkolóra, akkor nem adott képet sem a belső sem a külső monitoron, csak a power off, power on segített. :W A köv. firmware megoldotta a gondot, de majd 2 hónapot kellett rá várni.

    Valaki kérdezte a 3 monitort. Nos én kipróbáltam minden variációban: dokkoló nélkül, dokkolóval 3 külsö és 1 belső+2 külső monitorral is. Sehogy nem megy 3 egyszerre, csak 2, az viszont bármilyen kombinációban megy. Kár, hogy erre nem gondolt a DELL.

    Ez előtt egy T61-est használtam. Azt valahogy jobban szerettem. Ez is jó gép, meg gyors is de a következő szerintem megint Lenovo lesz. Majd meglátom, ha eljön a csere ideje.

Új hozzászólás Aktív témák