Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tbalint3

    tag

    válasz Chaser #40240 üzenetére

    Én még annyit se adnék érte, főleg, hogy hibás.
    Nekem volt egy ehhez nagyon hasonló, de kisebb samu monitorom, a 931C.

    Na ez valami botrányosan rossz volt, az árához képest. Kezdve a talpánál, ami gyakorlatilag képtelen volt megtartani rendesen a monitort, gyakorlatilag egy kis szellő is elég volt ahhoz, hogy elforduljon jobbra-balra a monitor.

    De ez még semmi, a beépített "RTA" chiphez képest! Ez elvileg arra szolgálna, hogy a monitor válaszidejét 2ms-ra csökkentse a játékok jobb megjelenítése érdekében. Na ezt biztosan nem csinálta, helyette: ha be volt kapcsolva, akkor iszonyatosan szellemképes volt minden (pl. görgetéskor a sorok egy szövegnél, vagy filmezni konkrétan nem lehetett a megjelenítőn, mert olyan volt mint régen az analóg földi adás, ha gyenge volt a jel, szellemképesedett minden).
    Ja és a legjobb része még csak most jön: ezt a funkciót hiába kapcsolta ki az ember, minden ki-be kapcsolásnál vagy áramtalanításnál elfelejtett a monitor! Szerintem ezt amúgy direkt így állították be mert minden mást rendesen elmentett, de ezt az egy lényegi beállítást, na ez aztán nem.

    1 évig bírtam vele, majd eladtam. Ekkor elhatároztam, hogy samsung monitort soha többé. Lehet, hogy most már javultak, de ez olyan mély nyomott hagyott bennem (vagyis a szememben), hogy nálam a samsung elvágta magát a monitoroknál.

    Most egy Dell U2417H-t használok, na a monitor fogalma kb. itt kezdődik. Csak a talpa kb. kétszer olyan nehéz mint az egész samsung monitor volt. Nem is billeg, max földrengéskor. :DD

Új hozzászólás Aktív témák