Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfun

    tag

    " A DigiTimes állítása szerint a valós számok ennél jóval gyengébbek lesznek, hiszen az Apple nemrég épp a vártnál gyengébb kereslet miatt csökkentette a rendeléseit."

    Az össze többi szakújság/blog stb. szerint meg inkább a készletezési gondok miatt fogták vissza a termelést, mert a kereslettel nincsenek gondok, fogy rendesen. Persze nekem tök mindegy, mert nincsenek Apple részvényeim, sajnos :)

    (#14) HunWarrior19

    Mihez képest drága? Állíts szembe vele egy másik 64GB-os hasonló tudású telefont. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

  • Gadgetfun

    tag

    válasz darkpower #24 üzenetére

    Nincs ebben semmi abszurd. aki valaha is használt már Apple terméket az tudja, hogy mire számíthat, és biztos lehet benne, hogy az Apple annál alább nem adja a minőséget, funkcionalitást, stb... Nem próbál kompromisszumot kötni a minőségben, azért hogy olcsóbb terméket is piacra dobhassanak. Ezért is erős az Apple brand és az egyik ok amiért kicsit többet kell fizetni az ő termékükért mint a konkurenciánál. Ezt a fajta biztonságot nem sok más cégnél lehet érezni, mert a gyártók többségének más az üzletfilozófiája, hajlandóak több kompromisszumot kötni a nagyobb eladási számokért, vásárlói lefedettségért és olcsóbb, gyengébb minőségű és tudású cikkeket is forgalomba hoznak. Egyik sem jobb út a másiknál, csak más. Ha olcsóbb és gyengébb terméket is gyártasz a prémium mellett, több lesz az eladásod, de kisebb a hiteled és márkanév ereje. Ha csak prémium termékeket gyártasz, akkor meg kevesebb emberhez jut el a terméked, mert drágább és óhatatlanul "belengi" majd egyfajta sznob köd is, viszont cserében erősebb a brand és több hűséges visszatérő vevőt tudhatsz magadénak...

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

Új hozzászólás Aktív témák