- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Netfone
- One mobilszolgáltatások
- Megjött a Honor szuperakkumulátoros mobilja
- Poco F5 - pokolian jó ajánlat
- MIUI / HyperOS topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Apple Watch
- Xiaomi Smart Band 10 - a hetedik napon megpihen
- Honor 200 Pro - mobilportré
Új hozzászólás Aktív témák
-
wortz
tag
De hát most mik vannak? A C, az M, sz SP, mind nagyobb, ami meg kisebb, az kb az E1, ami egy minősíthetetlen vacak, a és közte, és a Z1C között (vagy akár a leendő Z3C között) ott egy hatalmas luk, ami a méret/teljesítmény arányt illeti. Ez a teló nem tudom mekkora lesz, 4,3 vagy 4,5 inch, de ami kisebb, az sokkal gyengébb. Pedig újra kiadhatnának a régi E vagy U méretű telefont, egy mai közepesen erős hardverrel. Mondjuk fele olyan erőssel, mint a Z1C. Az erőben is bőven elég lenne, kamerában is verné a középmezőnyt, egész kicsi lenne, és árban is jó lehetne (értsd megállna 6 jegyű összegben).
De valahogy mostanában a gyártók sem kicsi, sem olcsó telefonokat nem szoktak gyártani. (Szerk: úgy értem persze, hogy használhatót. Mert ami kicsi, az ma már egyúttal használhatatlanul gyenge is általában).Pont ma röhögtem jót a Galaxy S5 Mini híren. 150 rugót akarnak elkérni egy harmat gyenge telefonért, ami még csak nem is kicsi. Pl Z1C-nél sokkal nagyobb, és sokkal gyengébb is. Teljesen megkergültek a gyártók. Persze erről mi fogyasztók tehetünk, mert adjuk alájuk a lovat.
-
Fritz Teufel
addikt
Így van!
Ez így a Sony Xperia Z2 Minimal csak ők ezt félrevezető módon Compact-nak adják el. A Compact a zászlóshajó mobiltelefon méretű variánsa. Kisebb kijelző és mobil méret, minden más marad... Mág a processzorból mondjuk lehet visszavenni a kisebb kijelző végett (nincs akkora nyers erőre a gup-hoz) de minden más ugyan maradjon már! Az is akarhat csúcskészüléket, akinek mobiltelefonra van szüksége!
Új hozzászólás Aktív témák
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- alza vélemények - tapasztalatok
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Netfone
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Autóhifi
- Revolut
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad X270 (16) - i5-7300U, 16GB, 512GB SSD, 12" FULL HD
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- Telefon felvásárlás!! Apple iPhone 16, Apple iPhone 16e, Apple iPhone 16 Plus, Apple iPhone 16 Pro
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I7 6700K / 32GB DDR4 / RTX 2060 / 500GB SSD
- Bomba ár HP X360 11 G5 - Intel 4020 I 4GB I 128GB SSD I 11,6" HD Touch I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest