Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wortz

    tag

    válasz pulcsi #45 üzenetére

    De hát most mik vannak? A C, az M, sz SP, mind nagyobb, ami meg kisebb, az kb az E1, ami egy minősíthetetlen vacak, a és közte, és a Z1C között (vagy akár a leendő Z3C között) ott egy hatalmas luk, ami a méret/teljesítmény arányt illeti. Ez a teló nem tudom mekkora lesz, 4,3 vagy 4,5 inch, de ami kisebb, az sokkal gyengébb. Pedig újra kiadhatnának a régi E vagy U méretű telefont, egy mai közepesen erős hardverrel. Mondjuk fele olyan erőssel, mint a Z1C. Az erőben is bőven elég lenne, kamerában is verné a középmezőnyt, egész kicsi lenne, és árban is jó lehetne (értsd megállna 6 jegyű összegben).
    De valahogy mostanában a gyártók sem kicsi, sem olcsó telefonokat nem szoktak gyártani. (Szerk: úgy értem persze, hogy használhatót. Mert ami kicsi, az ma már egyúttal használhatatlanul gyenge is általában).

    Pont ma röhögtem jót a Galaxy S5 Mini híren. 150 rugót akarnak elkérni egy harmat gyenge telefonért, ami még csak nem is kicsi. Pl Z1C-nél sokkal nagyobb, és sokkal gyengébb is. Teljesen megkergültek a gyártók. Persze erről mi fogyasztók tehetünk, mert adjuk alájuk a lovat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák