Hirdetés
- Telekom mobilszolgáltatások
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Xiaomi 17T - T-modell
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Mobil flották
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Weeman1
veterán
Én reménykedem hogy nem ilyen lesz.
-
aelod
veterán
-
Karavik
veterán
-
Barthezz2
nagyúr
Az a power gomb lesz talán.
Ez elképesztően jól néz ki. Az is lehet, hogy nem lesz kijelzőbe épített olvasó és teljes arcalapú feloldűs 3d azonosítással. De majd kiderül. MIUI10 gesztusvezérlését is várom, kíváncsi vagyok androidon, hogy sikerül átültetni a suhintásos vezérlést stb.Az átlátszó hátlap meg big up ha így jönne

Már régen van a MIUI-ban suhintásos vezérlés.. Most is azzal használom a Mix 2-t.

-
joey04
titán
Nem minden modell, de attól még arra épít. Lehet az egyedi, de ahogy mondod azt terveztették, meg igazából telefonálásra nem is nagyon lehetett használni. Meg ugye azon is miui van ami meg koppintás. Tudom, hiszen minden nap használom.
-
judas13
veterán
-
Fall-N
veterán
Igen elvileg a francia sztár dizájner/építész Philippe Starck tervezte.
-
juuzer
addikt
Nézd meg a Mi MIX-et. (Az etedeti, Gen 1-es modellt.) Szerintem 0 nyúlás van benne
Sőt, talán mondható, hogy az egész bezelless éra előfutára volt és a mai napig a legszebb Xiaomi ever. (Látszik, hogy terveztették.) 
-
slimshady
senior tag
Notch még nem is zavar, ha az alsó kávát eltűntetik, de állítólag csak kiábrándító 3.300mAh az akku.
Illetve nem bánnám, ha ez végre IP védelemmel jönne... -
#39157760
törölt tag
🤔mintha láttam már volna valahol..
-
aelod
veterán
-
joey04
titán
" ... az oldalan valami bitang jol nez ki az a piros gomb szeru valami is ... "
Milyen kár, hogy az sem saját ötlet. Az egész telefon egy nagy nyúlás, innen (iPhone X), onnan (HTC, Huawei). Sajnos azt kell mondjam, picit sem bántam meg, hogy nem vártam meg a
Mi7Mi8 megjelenését.
(#3) FireFox1996
"Ebben mi a szépség?"
Tudod, a kövér nőre sem azt mondják ma már, hogy csúnya, hanem, hogy nagyobb felületen szép
Az egész telefon egy nagy nyúlás
Az egész márka erre épít. Cserébe olcsó.

-
aelod
veterán
Természetesen abban megegyezhetünk, azt nem is vitatom...
Egyébként nekem alapvetően a másolással addig nincs bajom, amíg a legjobb megoldásokat/ötleteket másolják (akár több helyről is) és gyúrják össze egy telefonba, főleg, ha azt brutál jó áron megvehetem. Viszont amikor ész nélkül másolnak a konkurencia melléfogásait is (pl. notch, síkból kiálló kamera) azt már én is inkább szánalmasnak tartom...Nekem Notch-on kívül nincs különösebb bajom az Mi8-al főleg, ha lesz belőle Global variant LTE B20 támogatással (amire kevés esélyt látok) + már amúgy is előrendeltem az Mi Mix 2S 8/256GB verziót

Remélem jövőre valami hasonló lesz a trend: [link]
Én szerintem meg lesz global verzió is B20-al.
-
judas13
veterán
Leteszed az asztalra és billeg a kamera miatt össze-vissza. Aztán feltalálták az olyan tokot ami egy síkba hozza a készülékházzal a kamerapúpot. Wow szenzációs. Most komolyan mindenkinek tőből leszakadna a karja ha azt a pár mm-es hízást a készülékházra ráraknák, hogy egy síkban legyen a lencsével/lencsékkel?
+1
-
Karavik
veterán
"Telóknál is van trend (lásd notch, face ID...), amit az Apple diktál és sajnos, vagy nem sajnos követ a konkurencia, ez vagy tetszik valakinek vagy nem, de unalmas mindig minden topikban ez a nyúlás/másolás téma"
De abban azért megeggyezhetünk hogy erre a faxvonatra látványosan a kínai gyártók ülnek fel meg most kicsit az LG.
Azért a kameraelhelyezést is lehet variálni azon belül hogy függőleges vagy vizszintes (lásd P20). De nem, meg sem eröltetik magukat többedmagukkal hogy kicsit is elüssön a szifontól.A p10-el kapcsolatban teljesen egyetértek. Volt hozzá szerencsém.
Természetesen abban megegyezhetünk, azt nem is vitatom...
Egyébként nekem alapvetően a másolással addig nincs bajom, amíg a legjobb megoldásokat/ötleteket másolják (akár több helyről is) és gyúrják össze egy telefonba, főleg, ha azt brutál jó áron megvehetem. Viszont amikor ész nélkül másolnak a konkurencia melléfogásait is (pl. notch, síkból kiálló kamera) azt már én is inkább szánalmasnak tartom...Nekem Notch-on kívül nincs különösebb bajom az Mi8-al főleg, ha lesz belőle Global variant LTE B20 támogatással (amire kevés esélyt látok) + már amúgy is előrendeltem az Mi Mix 2S 8/256GB verziót

Remélem jövőre valami hasonló lesz a trend: [link]
-
atike
nagyúr
Nem érzem, hogy miért lenne akkora nagy királyság, hogy átlátszó a hátlap...

-
aelod
veterán
Leteszed az asztalra és billeg a kamera miatt össze-vissza. Aztán feltalálták az olyan tokot ami egy síkba hozza a készülékházzal a kamerapúpot. Wow szenzációs. Most komolyan mindenkinek tőből leszakadna a karja ha azt a pár mm-es hízást a készülékházra ráraknák, hogy egy síkban legyen a lencsével/lencsékkel?
-
judas13
veterán
Ez így van. A telefon(ok) talán legundorítobb része a kitüremkedő kamera, a villámként berobbant nocsról most nem is beszélnék.
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Köszi.
Közöld ezt, légy szíves az összes emberrel, aki előttem is használta ezt a kifejezést.
-
aelod
veterán
"Telóknál is van trend (lásd notch, face ID...), amit az Apple diktál és sajnos, vagy nem sajnos követ a konkurencia, ez vagy tetszik valakinek vagy nem, de unalmas mindig minden topikban ez a nyúlás/másolás téma"
De abban azért megeggyezhetünk hogy erre a faxvonatra látványosan a kínai gyártók ülnek fel meg most kicsit az LG.
Azért a kameraelhelyezést is lehet variálni azon belül hogy függőleges vagy vizszintes (lásd P20). De nem, meg sem eröltetik magukat többedmagukkal hogy kicsit is elüssön a szifontól.A p10-el kapcsolatban teljesen egyetértek. Volt hozzá szerencsém.
A másik meg az, hogy egyre jobban kitüremkedik az optika. Nem dőlne össze a világ ha a készülékház annyival lenne "vaskosabb", hogy egy síkban legyen a kamerával a hátlapon. Talán akkor nagyobb akku is elférne a telefonokba.
-
Cilindrik
aktív tag
Ezzel az erővel a Huawei P10 telód is egy nagy nyúlás az iPhone 7 Plus-ról:
- Kamera és vaku elrendezés ugyanaz, ugyanott
- Ujjlenyomat olvasó ugyanott
- Hátulján az alsó és felső design csík ugyanúgy, ugyanott
- Kijelző alatt és felett ugyanakkora ordenáré sávok.
- Hátul logó ugyanottMobilaréna tesztben is kitértek a másolásra:
Quote Huawei P10: "Nem csak az új funkciók hiánya miatt, hanem a külső iPhone-szerűségéért is érte kritika a kisebbik újdonságot, az viszont biztos, hogy a másolás tökéletesen sikerült az eszköz tömbszerűségét, összerakottság-érzetét és minőségét tekintve is"
P10 nulla egyediség, itt valahogy nem zavart ez, sem a nyúlás?
Nagy divat minden telós topikban nyúlást emlegetni minden szinten, pedig mostanság már szinte csak egy kijelzőből áll a teló, hátul pedig 2 vagy 3 kamerából, ami vagy vízszintesen, vagy függőlegesen áll. Nagy variációk így nem lehetnek. Telóknál is van trend (lásd notch, face ID...), amit az Apple diktál és sajnos, vagy nem sajnos követ a konkurencia, ez vagy tetszik valakinek vagy nem, de unalmas mindig minden topikban ez a nyúlás/másolás téma (attól függetlenül, hogy notch nekem sem jön be).
Mi8-nál legalább az átlátszó hátlap és kijelző mögött lévő ujjlenyomat olvasó innováció (attól függetlenül, hogy utóbbival Vivo jött ki először). Nagy gyártók még sehol ezen a téren, majd talán jövőre lesz nekik is ujjlenyomat olvasó a kijelző mögött...
"Telóknál is van trend (lásd notch, face ID...), amit az Apple diktál és sajnos, vagy nem sajnos követ a konkurencia, ez vagy tetszik valakinek vagy nem, de unalmas mindig minden topikban ez a nyúlás/másolás téma"
De abban azért megeggyezhetünk hogy erre a faxvonatra látványosan a kínai gyártók ülnek fel meg most kicsit az LG.
Azért a kameraelhelyezést is lehet variálni azon belül hogy függőleges vagy vizszintes (lásd P20). De nem, meg sem eröltetik magukat többedmagukkal hogy kicsit is elüssön a szifontól.A p10-el kapcsolatban teljesen egyetértek. Volt hozzá szerencsém.
-
<Adamsky>
nagyúr
Ezzel az erővel a Huawei P10 telód is egy nagy nyúlás az iPhone 7 Plus-ról:
- Kamera és vaku elrendezés ugyanaz, ugyanott
- Ujjlenyomat olvasó ugyanott
- Hátulján az alsó és felső design csík ugyanúgy, ugyanott
- Kijelző alatt és felett ugyanakkora ordenáré sávok.
- Hátul logó ugyanottMobilaréna tesztben is kitértek a másolásra:
Quote Huawei P10: "Nem csak az új funkciók hiánya miatt, hanem a külső iPhone-szerűségéért is érte kritika a kisebbik újdonságot, az viszont biztos, hogy a másolás tökéletesen sikerült az eszköz tömbszerűségét, összerakottság-érzetét és minőségét tekintve is"
P10 nulla egyediség, itt valahogy nem zavart ez, sem a nyúlás?
Nagy divat minden telós topikban nyúlást emlegetni minden szinten, pedig mostanság már szinte csak egy kijelzőből áll a teló, hátul pedig 2 vagy 3 kamerából, ami vagy vízszintesen, vagy függőlegesen áll. Nagy variációk így nem lehetnek. Telóknál is van trend (lásd notch, face ID...), amit az Apple diktál és sajnos, vagy nem sajnos követ a konkurencia, ez vagy tetszik valakinek vagy nem, de unalmas mindig minden topikban ez a nyúlás/másolás téma (attól függetlenül, hogy notch nekem sem jön be).
Mi8-nál legalább az átlátszó hátlap és kijelző mögött lévő ujjlenyomat olvasó innováció (attól függetlenül, hogy utóbbival Vivo jött ki először). Nagy gyártók még sehol ezen a téren, majd talán jövőre lesz nekik is ujjlenyomat olvasó a kijelző mögött...
"P10 nulla egyediség, itt valahogy nem zavart ez, sem a nyúlás?"
A P10 sem tökéletes, ill. számomra hordoz ez is elég kompromisszumot. A hátlap színe (nálam kék) és kialakítása (rücsis fém) mégis épp annyira teszi mássá számomra, hogy én kevésbé érzem bele az iPhone hasonlóságot. Egyébként igyekeztem a sok - számomra fontos - paraméter szerint megvenni a lehető legkisebb "óriás" telefont.

Egyébként a színes bekapcs. gomb és az átlátszó hátlap mellett a legjobban a notch zavar. Az ugyanis egészen nyilvánvalóan egy szükség megoldás, melynek a majmolása - szubj. véleményem szerint - mérhetetlen igénytelenségre utal a gyártó(k) részéről.
Ja, és gondolom jack ezen se lesz, ahogy nagy valószínűséggel a notif. led-et is "kioptimalizálják". Vagy marad a költséghatékony egy színű led ( = igénytelenség / ruppótlanság)
-
aelod
veterán
Ezzel az erővel a Huawei P10 telód is egy nagy nyúlás az iPhone 7 Plus-ról:
- Kamera és vaku elrendezés ugyanaz, ugyanott
- Ujjlenyomat olvasó ugyanott
- Hátulján az alsó és felső design csík ugyanúgy, ugyanott
- Kijelző alatt és felett ugyanakkora ordenáré sávok.
- Hátul logó ugyanottMobilaréna tesztben is kitértek a másolásra:
Quote Huawei P10: "Nem csak az új funkciók hiánya miatt, hanem a külső iPhone-szerűségéért is érte kritika a kisebbik újdonságot, az viszont biztos, hogy a másolás tökéletesen sikerült az eszköz tömbszerűségét, összerakottság-érzetét és minőségét tekintve is"
P10 nulla egyediség, itt valahogy nem zavart ez, sem a nyúlás?
Nagy divat minden telós topikban nyúlást emlegetni minden szinten, pedig mostanság már szinte csak egy kijelzőből áll a teló, hátul pedig 2 vagy 3 kamerából, ami vagy vízszintesen, vagy függőlegesen áll. Nagy variációk így nem lehetnek. Telóknál is van trend (lásd notch, face ID...), amit az Apple diktál és sajnos, vagy nem sajnos követ a konkurencia, ez vagy tetszik valakinek vagy nem, de unalmas mindig minden topikban ez a nyúlás/másolás téma (attól függetlenül, hogy notch nekem sem jön be).
Mi8-nál legalább az átlátszó hátlap és kijelző mögött lévő ujjlenyomat olvasó innováció (attól függetlenül, hogy utóbbival Vivo jött ki először). Nagy gyártók még sehol ezen a téren, majd talán jövőre lesz nekik is ujjlenyomat olvasó a kijelző mögött...
+1
Nagy gyártók még sehol ezen a téren, majd talán jövőre lesz nekik is ujjlenyomat olvasó a kijelző mögött...
Samsung lehet berakja akkor már a front kamerát is jövőre a kijelző mögé ki tudja...
-
AllTheBest
őstag
Hová tart ez a gyártó...
Az utolsó ,,egyedi,, jól kinéző telefonjuk a mi mix 2 volt, nem tudom, hogy miért álltak vissza az epül majmolására... Kár értük, pedig reméltem, hogy észbe kapnak, de így nem a mi8 lesz a következő telefonom...
-
Karavik
veterán
Ezzel az erővel a Huawei P10 telód is egy nagy nyúlás az iPhone 7 Plus-ról:
- Kamera és vaku elrendezés ugyanaz, ugyanott
- Ujjlenyomat olvasó ugyanott
- Hátulján az alsó és felső design csík ugyanúgy, ugyanott
- Kijelző alatt és felett ugyanakkora ordenáré sávok.
- Hátul logó ugyanottMobilaréna tesztben is kitértek a másolásra:
Quote Huawei P10: "Nem csak az új funkciók hiánya miatt, hanem a külső iPhone-szerűségéért is érte kritika a kisebbik újdonságot, az viszont biztos, hogy a másolás tökéletesen sikerült az eszköz tömbszerűségét, összerakottság-érzetét és minőségét tekintve is"
P10 nulla egyediség, itt valahogy nem zavart ez, sem a nyúlás?
Nagy divat minden telós topikban nyúlást emlegetni minden szinten, pedig mostanság már szinte csak egy kijelzőből áll a teló, hátul pedig 2 vagy 3 kamerából, ami vagy vízszintesen, vagy függőlegesen áll. Nagy variációk így nem lehetnek. Telóknál is van trend (lásd notch, face ID...), amit az Apple diktál és sajnos, vagy nem sajnos követ a konkurencia, ez vagy tetszik valakinek vagy nem, de unalmas mindig minden topikban ez a nyúlás/másolás téma (attól függetlenül, hogy notch nekem sem jön be).
Mi8-nál legalább az átlátszó hátlap és kijelző mögött lévő ujjlenyomat olvasó innováció (attól függetlenül, hogy utóbbival Vivo jött ki először). Nagy gyártók még sehol ezen a téren, majd talán jövőre lesz nekik is ujjlenyomat olvasó a kijelző mögött...
-
judas13
veterán
Ha ez a noccs vonal most valós lesz már itt is, nem érdekel akkor sem ha ebben már valódi arcfelismerő rendszer lesz,netán kijelzőbe beépített ujjlenyomat olvasóval és azzal a szégyenszemre csontra nyúlt iPhone kamera dizájnal, óriási csalódás lesz ez számomra. A már nem egy helyen alkalmazott áttetsző hátlap jópofa ötlet de megleszek nélküle is.😟😕😐
-
Pompi
nagyúr
Dizájnos, más még nem csinált ilyet, nekem tetszik.
"más még nem csinált ilyet"
Mármint milyet? Mert áttetsző hátlappal a HTC már kettőt is.
-
unskillful
aktív tag
Hmm... lehet ez (is) egy ordas nagy kamu.
Ez nem egy Snapdragon logo? Közvetlen a "plexi" alatt, mindenféle hűtés nélkül?


(#13) unskillful
" ... az ígért fejlett arcalapú feloldás, és alul kávamentes lesz a telefon, akkor szerintem teljes érthető és magyarázható is a szenzorsziget ... "
De, hol van az megírva, hogy ezt az egészet hóbelevancot egy "szigetre" kell tenni?
Igen. Igazad van.
Pont erre írtam hogy a szenzorsziget most trend (sajnos) szóval amíg az "egyszerű" vásárlók (nem a geek telefonbuzik mint mi) kifejezettem keresik a notch-os telefonokat, addig ilyeneket fognak gyártani. Nem tetszik a notch nekem sem egyáltalán, már az Iphone X-es sem tetszett, ettől függetlenelül ha választanom kellene hogy egy teljesen egyedi kinézetű, de drága és semmi más extrát nem nyújtó készülék és egy nem egyedi de ár/érték arányban jó készülék között, akkor az utóbbit választanám. -
The.Biker
veterán
Erről nem túl sok értelme van beszélni, lévén az relatív.

(Szerintem sem szép, még mielőtt azt hinnéd, hogy...
)Nem a relativitás vonatkozik például a szépség megitélésére,vagy hogy mi tetszik és mi nem külsőre. Erre azt kell mondani,hogy “szubjektív”.
(Szerintem)Nekem pl nem tetszik,de ugye ez szubjektív.

-
juuzer
addikt
Őszintén szólva nekem hiányzik a narancssárga akksi

-
#16820480
törölt tag
Azért ha tényleg benne lesz az ígért fejlett arcalapú feloldás, és alul kávamentes lesz a telefon, akkor szerintem teljes érthető és magyarázható is a szenzorsziget. Más kérdés, hogy mi mennyire hasonlít egymásra. Nagy "csodák" nincsenek. Ha valamelyik "innovatív" gyártó kitalál valamit, ami tetszik a vásárlóknak, abból trend lesz. A többi gyártó aki nem akar lemaradni/kimaradni az meg követi a trendet... Ez így van szinte minden más szektorban is... autógyártás... ruházat... igazából mindenhol kivéve az abszolút High-End szektort.
Technológiákban kövessék nyugodtan. Senki nem szólja meg őket, mert olyan SoC vagy képernyő megy a telefonba, mint másoknál. De a design az majdnem teljesen szabadon alakítható, lehetne egyénisége, egyedisége a gyártónak, ehelyett meg itt van ez

-
tomboy0013
veterán
Ez tényleg úgy néz ki mint egy huszadrangú iX klón.
-
<Adamsky>
nagyúr
Hmm... lehet ez (is) egy ordas nagy kamu.
Ez nem egy Snapdragon logo? Közvetlen a "plexi" alatt, mindenféle hűtés nélkül?


(#13) unskillful
" ... az ígért fejlett arcalapú feloldás, és alul kávamentes lesz a telefon, akkor szerintem teljes érthető és magyarázható is a szenzorsziget ... "
De, hol van az megírva, hogy ezt az egészet hóbelevancot egy "szigetre" kell tenni?
-
unskillful
aktív tag
Azért ha tényleg benne lesz az ígért fejlett arcalapú feloldás, és alul kávamentes lesz a telefon, akkor szerintem teljes érthető és magyarázható is a szenzorsziget. Más kérdés, hogy mi mennyire hasonlít egymásra. Nagy "csodák" nincsenek. Ha valamelyik "innovatív" gyártó kitalál valamit, ami tetszik a vásárlóknak, abból trend lesz. A többi gyártó aki nem akar lemaradni/kimaradni az meg követi a trendet... Ez így van szinte minden más szektorban is... autógyártás... ruházat... igazából mindenhol kivéve az abszolút High-End szektort.
-
aelod
veterán
Igen ezzel tisztában vagyok csak nem kell odaírni minden cikk alá.
Ez ilyen sanszos pedig. Igen van Mi mix2 is de hát kell olyan ami a trend vonatára vált jegyet -.-
-
moleculez
veterán
Hát izé, szerintem egy teló belseje nem annyira izgalmas, hogy azt mutogatni kellene, nem egy HEMI - V8 motor ez... És ez már a második a HTC után. (Ha a hajdani 3310 tokokat kihagyjuk)
-
Fred23
nagyúr
A notch nem bejövős, de a hátlap igen. Mondjuk ha üveg, már nem annyira. A plexi meg karcos lesz, szóval annyira igazából nem jó sehogy sem, pedig tetszik.
-
galaxys80
veterán
Ez az átlátszó hátlap és a böszme nagy notch valami csodálatos....
-
<Adamsky>
nagyúr
"Hagyjuk már ezt a nyúlást ... "
Lehet itt félrenézni, meg le se sz@rni a dolgot, de attól ez még az.
Ez főleg annak fényében szomorú, hogy ott van a Mi Mix vonal. Szóval még azt sem lehet mondani, hogy a Xiaomi-nál teljesen híján vannak az ötleteknek / egyediségnek. -
aelod
veterán
" ... az oldalan valami bitang jol nez ki az a piros gomb szeru valami is ... "
Milyen kár, hogy az sem saját ötlet. Az egész telefon egy nagy nyúlás, innen (iPhone X), onnan (HTC, Huawei). Sajnos azt kell mondjam, picit sem bántam meg, hogy nem vártam meg a
Mi7Mi8 megjelenését.
(#3) FireFox1996
"Ebben mi a szépség?"
Tudod, a kövér nőre sem azt mondják ma már, hogy csúnya, hanem, hogy nagyobb felületen szép
Hagyjuk már ezt a nyúlást. ennyi erővel amin kijelző van és telefon az mind nyúlás.
Kicsit azért én is sajnálom ha így noccsal jönne. -
<Adamsky>
nagyúr
" ... az oldalan valami bitang jol nez ki az a piros gomb szeru valami is ... "
Milyen kár, hogy az sem saját ötlet. Az egész telefon egy nagy nyúlás, innen (iPhone X), onnan (HTC, Huawei). Sajnos azt kell mondjam, picit sem bántam meg, hogy nem vártam meg a
Mi7Mi8 megjelenését.
(#3) FireFox1996
"Ebben mi a szépség?"
Tudod, a kövér nőre sem azt mondják ma már, hogy csúnya, hanem, hogy nagyobb felületen szép
-
Jeanne d'Arc
addikt
Dizájnos, más még nem csinált ilyet, nekem tetszik.
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Ebben mi a szépség?
Erről nem túl sok értelme van beszélni, lévén az relatív.

(Szerintem sem szép, még mielőtt azt hinnéd, hogy...
) -
FireFox1996
addikt
Ebben mi a szépség?
-
aelod
veterán
Az a power gomb lesz talán.
Ez elképesztően jól néz ki. Az is lehet, hogy nem lesz kijelzőbe épített olvasó és teljes arcalapú feloldűs 3d azonosítással. De majd kiderül. MIUI10 gesztusvezérlését is várom, kíváncsi vagyok androidon, hogy sikerül átültetni a suhintásos vezérlést stb.Az átlátszó hátlap meg big up ha így jönne

-
ThorsHUN
őstag
Plusz az oldalan valami bitang jol nez ki az a piros gomb szeru valami is.
Ami erosen alahuzza, hogy ez a mi8, hogy nincs ujjlenyomatolvaso semmi lathato helyen, ergo a kijelzo alatt kell lennie.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Parfüm topik
- Futás, futópályák
- Bloober Team: A Star Trek-univerzumban csinálnak pszichológiai horrort
- Telekom mobilszolgáltatások
- Steam topic
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Projektor topic
- AliExpress tapasztalatok
- Óra topik
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S23 Ultra 512/12GB független
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Duel 2 512GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB mobiltelefon garanciával hibátlan működéssel
- IPhone 15 Pro 128GB natúr titán színben, 88%-os aksi, + Quadlock tok + kijelzővédő
- Eladó iPhone 16 fekete, szép állapotban
- Apple iPhone 16 128 GB fekete
- Több darab MacBook Pro 16" M1 16 GB RAM/512 GB SSD - 27% Áfás
- 286 - Lenovo Legion Pro 5 (16AFR10) - AMD Ryzen 9 9955HX, RTX 5070
- Lenovo ThinkPad L13 Gen 3 i5-1245U 16GB 256GB FHD+ IPS 1 év teljeskörű garancia
- Dell XPS 13 Plus 9320 i7-1260P 32GB 512GB 4K+ TouchScreen 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


Sőt, talán mondható, hogy az egész bezelless éra előfutára volt és a mai napig a legszebb Xiaomi ever. (Látszik, hogy terveztették.)

Illetve nem bánnám, ha ez végre IP védelemmel jönne...






