Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • troviko

    senior tag

    válasz rudi #13 üzenetére

    Ha mélyebben belegondolsz, egyáltalán nem biztos, hogy jövőre nem lesznek ilyen notik. Ez a Chi T 100 nagyon közel jár. Atom proci adott, tehát milyen különbségekről is beszélünk? +2 Gb RAM és +64 Gb háttértár. Meg egy USB port.
    Rebesgetik, hogy az SSD-k ára nagyot fog zuhanni jövőre, a RAM-ok ára is csökkenhet. Az USB port meg 1 dolláros tétel.
    Szóval lényegében nem írtam bele olyasmit, amit ne lehetne felfogni egy komolyabb éves upgrade-ként. Semmi olyan nincs az általam vágyott konfigban, ami annyira megdobná az árát. Ez a Chi T 100 most 160 rugó, fél év múlva le fog dobni legalább 30-40 rugót az árából.
    Egy korrekt utód, még ha 20-30 rugóval drágábban is lépne piacra, akkor is becsúszna az ára az említett 150k környékére. Pár hónap után. Újonnan. Azt a pár hónapot meg kivárom.
    Nekem Pro Surface nem kéne, a ventilátor miatt, amúgy jó gép, csak nem éri meg az árát.

    Egyéb iránt, ha már Surface, nekem a sima Surface 3 már tökéletesen elég lenne, csak az MS nagyon túlárazta. Ha valaki legyártaná ugyan azt, az MS-re jellemző prémium ár nélkül, akkor megvenném simán.
    Maga a tablet még nem is lenne annyira piszok drága, de ha még a Type Covert is megveszi hozzá az ember +50 rugóért... na ott már elgurult a gyógyszer.

    https://www.oldtech.hu/

Új hozzászólás Aktív témák