Új hozzászólás Aktív témák
-
troviko
senior tag
Ha mélyebben belegondolsz, egyáltalán nem biztos, hogy jövőre nem lesznek ilyen notik. Ez a Chi T 100 nagyon közel jár. Atom proci adott, tehát milyen különbségekről is beszélünk? +2 Gb RAM és +64 Gb háttértár. Meg egy USB port.
Rebesgetik, hogy az SSD-k ára nagyot fog zuhanni jövőre, a RAM-ok ára is csökkenhet. Az USB port meg 1 dolláros tétel.
Szóval lényegében nem írtam bele olyasmit, amit ne lehetne felfogni egy komolyabb éves upgrade-ként. Semmi olyan nincs az általam vágyott konfigban, ami annyira megdobná az árát. Ez a Chi T 100 most 160 rugó, fél év múlva le fog dobni legalább 30-40 rugót az árából.
Egy korrekt utód, még ha 20-30 rugóval drágábban is lépne piacra, akkor is becsúszna az ára az említett 150k környékére. Pár hónap után. Újonnan. Azt a pár hónapot meg kivárom.
Nekem Pro Surface nem kéne, a ventilátor miatt, amúgy jó gép, csak nem éri meg az árát.Egyéb iránt, ha már Surface, nekem a sima Surface 3 már tökéletesen elég lenne, csak az MS nagyon túlárazta. Ha valaki legyártaná ugyan azt, az MS-re jellemző prémium ár nélkül, akkor megvenném simán.
Maga a tablet még nem is lenne annyira piszok drága, de ha még a Type Covert is megveszi hozzá az ember +50 rugóért... na ott már elgurult a gyógyszer. -
troviko
senior tag
Nagyon szép gépek, és majdnem vettem is egy T100 Chi-t, aztán úgy döntöttem, hogy kivárok. 8 colos Win8.1-es tabletet cserélnék 10 colosra, vagy nagyobbra. Ezek a tabletek nagyon szimpatikusak voltak elsőre, aztán jöttek a gondok. A nagynak az ára nem tetszik, a kicsinek a procija. Irracionálisan drágán adják a Core M-es gépeket, így marad számomra az Atom vonal, viszont ha már Atom, akkor X7 legalább.
A Win10-et sem ártana megvárni, és egy olyan konfigot venni, amit már eleve ahhoz terveztek, drivereztek.Ezen felül van még pár hibája ezeknek a gépeknek. Én még megbocsájtom, hogy nincs a billentyűzetben extra háttértár, és/vagy akku, de azt már nem, hogy nincs rajtuk rendes méretű USB port, amire rá lehet dugni külső perifériát.
Szóval várnom kell. A kövi tabletem Win10-es lesz, minimum 10 colos, Full HD-s, 4 Gb RAM-mal, 128 gigás háttértárral (tőlem lehet eMMC-is, csak sok hely legyen), és vagy egy teljes méretű USB port kell rá nekem, vagy egy USB 3.1 C-type csati. Ezen felül legyen 150 körül az ára.
Ez a Chi egész jó próbálkozás volt, de az apróbb hibáin elhasalt. Remélem a folytatás már átgondoltabb lesz.
Új hozzászólás Aktív témák
- Ilyen lesz a Fairphone 6
- Íme az új Android Auto!
- hdanesz: Hyundai Ioniq 28kWh - Első benyomások - második felvonás
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- eMAG vélemények - tapasztalatok
- Milyen NAS-t vegyek?
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- Óra topik
- Tudományos Pandémia Klub
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- További aktív témák...
- Használt 2022-es MacBook Air 13 - M2-es processzor, 8GB RAM, 256GB SSD
- MacBook Pro 14" M1 MAX - 32GB / 1TB (2021) - Cseh billentyűzet - 224 ciklus / 88% - 1 év garancia
- Új - Macbook Pro 13" M1 - 2020, 16GB RAM, 1 TERA, touchbar - Apple garancia (106)
- Macbook Pro 13" M1 - 2021 gyártás, 16/512GB, touchbar - garancia (56)
- Macbook Pro 13" M1 - 2021 gyártás, 512GB, touchbar - garancia (63)
- Lenovo Legion Slim 5 82Y900BVHV Notebook
- 2db Dell PowerEdge R740 2U Rack Szerver és 3db Netapp FAS2040 NAS
- AKCIÓ! Gigabyte B650M R7 7700X 32GB DDR5 1TB SSD RTX 3080Ti 12GB Cooler Master H500P WHITE 750W
- Beszámítás! Apple Mac mini 2020 M1 8GB 256GB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Jogtiszta Microsoft Windows / Office / Stb.
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest