Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sir fg

    aktív tag

    válasz anony.name1 #28 üzenetére

    Hát ezek a megoldások tényleg inkább elhagyott telefonok megtalálására jók.
    Én azt mondom, hogy érdemes valamilyen képernyözárat + ilyen lokalizációs szolgáltatást használni (utóbbit a pancserok ill. elvesztés ellen). A képernyözár remélhetöleg megvéd attól, hogy azonnal hozzáférjenek a személyes adataidhoz (Gmail, facebook, telefonszámok, lakcím, stb...). Nem mintha azt nem lehetne feltörni, de ki akarná? Gondolom a legtöbb tolvaj inkább csinál azonnal egy factory resetet, meg dobja a kukába a SIM-et (, átírja a z IMEI-t), aztán viszi a piacra eladni..
    Szóval a lényeg, hogy ha a telefont ellopják, azt már úgyse szerezzük vissza, csak a legritkább esetben, viszont az adatainkat védhetjük egy kis odafigyeléssel.

    Edenyke: Mondasz valamit, ez hasznos lenne. Biztos nincs ilyen? Szerintem vannak a Play-en appok, amihez SMS-sel is hozzá lehet férni, nekem rémlik. Lookout?
    Szerk: 1. ilyen találatom az Avast, ahol lehet SMS-sel távvezérelni.

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

  • rolcsibácsi

    őstag

    válasz anony.name1 #28 üzenetére

    nagyon eszi az akkut, ha hozzaerto a tolvaj akkor ugyis mindegy, de ez apple-re is igaz.. azt is siman ujra lehet tenni nem kell hozza jelszo csak dfu modba teszed a telot es mehet ra az uj szoft..
    egyebkent ha koddal van vedve a telo vagy pl mintaval kell feloldani a kijelzot akkor gep kell hozza hogy mokoljanak benne..

Új hozzászólás Aktív témák