Hirdetés
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Vivo V70 – a stílus érték?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Mától kapható az EarFun Clip 2
- Májusban már megérkezhet a Xiaomi 17T
- Yettel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Integra
titán
szerintem nem. nekem is fura hogy most akkor dobták és kész, magyarázatot meg nem nagyon adtak rá. nekem jól megvan egymás mellett a flash és a html5 is, működjön és kész.
abban teljesen egyetértek, hogy a html5 még félig sincsen kész és ehhez képest úgy kezelik rengeteg helyen mintha final verzió már 3 éve létezne. -
Youri, ha valakit érdekel a mobilt vagy tabletet használók tábora, mert célközönségének érzi a digitális tartalmakat fogyasztókat, az megoldja a problémát, lásd HVG, akinek minden major platformra elérhető natív alkalmazása mobilokhoz, a tabletekhez pedig rittyentettek egy elég komoly tablet skines oldalt:
http://tablet.hvg.hu/Ez sem a két szép szemedért, hanem olvasókért, és reklám bevételekért

-
tildy
nagyúr
Nem a te ket szep szemedert, hanem ha nem akarnak ugyfeleket veszteni. Egyre nagyobb ugyanis az Ipades, iphoneos tabor is, aki ezt nem veszi eszre, es nem nyit ez iranyba,a z vak, illetve nem halad a korral.
Origorol ne beszeljunk, erdekes "arcok" vannak ott a fejlesztobrigadban. -
tildy
nagyúr
Oke, de ha nem jelzed a "trehany" fejlesztonek, akkor hogy varod el, hogy masban is pontos tartalmat nyujtson?
Az ilyen oldalakat en inkabb hanyagolom.
Ugy gondolom, jelen esetben nem korrekt dolog a HTML5-t szidni a fejlesztok helyett. Ez olyan, mintha a tevet szidnad, mert nem tudod nezni, mert nincs adas ? Vagy ott is azt mondod , teged nem erdekel kia hibas es hol , csak tudd nezni a tevet?Szerintem a korrekt hozzaallas az, hogy ha a megfelelo szemelynek (tv-nel a szolgaltatodnak ) jelzed a hibat.

Vicze1 : Sőt van aki bele se gondol a problémába mert fogalma sincs róla.
Na, hat el kell mondjam, normalisabb helyeken ez nem igy mukodik. Normalisabb helyeken kulon csapat kesziti el magat az oldalt, es mas csapat az aki a tartalmat tolti fel.Azt mondom , az a fejleszoi csapat, amely erre nem keszul fel, nem figyel ra, nem up-to-date a tudasa, az nem biztos, hogy a legalkalmasabb az oldal fejlesztesere. Rengeteg lehetoseg van mar, ez a par sor kod templatebol automatikusan behuzhato, nem kell pluszban honapokat dolgozni rajta. Mondhatnam azt is, kb 5 perces melo. Megfelelo cms eseten is tesztelessel , atirassal, mindennel par napon belul megvalosithato.
Inkabb fejleszoi trehanysag, ahol nem megy.
Az apple meg az adobe egybeforrt? Ez uj, emlekeim szerint pont az apple volt az elso, aki bele sem rakta a flasht a telokba.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Vivo V70 – a stílus érték?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kihagyja a következő GPU-generációt az Intel?
- Arc Raiders
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Házimozi belépő szinten
- Ubuntu Linux
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- További aktív témák...
- iPhone 16 Pro 97% akku 2 év garancia
- Makulátlan! Iphone 16 pro 128 Black gari 2027.12.24-ig részletek leírásban!
- Honor 400 Pro 12/512 GB
- ÚJ Bontatlan Apple iPhone 17 Pro 256GB Silver ! 1 ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- iPhone 12 PRO MAX 128GB grafit gyönyörű vadonatúj 100% os akkumlátor! KÁRTYAFÜGGETLEN!
- Apple iPhone SE 64GB Space Gray Megkímélt állapot 82% akkumulátor
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB Új akku 12 hó jótállás!
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Aorus B450 R7 2700X 32GB DDR4 1TB SSD GTX 1080Ti 11GB CM Masterbox MB 600 650W
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4530, 100% Akkumulátor
- iPhone 12 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4615, 100% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
akkor kezdtek el valóban valamit csinálni, optimalizálni, mikor érezték, hogy szorul a hurok.



