Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ayanlith

    tag

    válasz Patrik52 #18 üzenetére

    Kipróbáltam a táblagépemen (Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus WiFi P6210), a tapasztalataim a következők:

    Hibák: A lista készítésénél mentéskor az alkalmazás összeomlott (változó, nem minden esetben, de az esetek többségében). A felület nagyrészt gördülékeny, ha azonban a bal oldalon elérhető listából választom ki az "Új jegyzet készítése" vagy "Új lista készítése" lehetőséget, azt oldalsáv eltűnését enyhe lagg kíséri.

    Tanács: új jegyzet létrehozásánál inkább a jegyzet címében jelenleg meg először a kurzor, mert először nem értettem, miért hivatkozik mentésnél a dokumentum arra, hogy nem adtam címet. Első blikkre ugyanis nem látszik, hogy a zöld rész használható. Esetleg azt javaslom, hogy ne legyen kötelező címet megadni, hanem automatikusan a jegyzet első sorának részlete legyen a cím (persze alternatív lehetőségként lehessen címet is adni).

    twine (19):
    Alapvetően csak első pillantásra tűnik bonyolultnak, alapvetően egy jól felépített alkalmazásról van szó, nekem megtetszett, bár igazából nincs szükségem a megosztás funkcióra, így kisebb tudású jegyzetelő is bőven megfelel számomra is a célnak. Sok szerencsét a Google-lel! :)

Új hozzászólás Aktív témák