Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • combi27

    csendes tag

    én tegnap vettem a feleségemnek egy 992d-t , de az árához( és hogy másfél éve adták ki) képest hatalmas csalódás.33 ezer volt újan (tegnapelőtt)...sajna ezért kellett vennem mert a kínai teló amit vettem annó az asszonynak, a vissza gomb megadta magát, és vissza kell küldenem a világ végére a gari miatt (már elindult vissza :D )..
    Néhány benyomás : a menüje nem mindenhol magyar, az anyaga, fogása, könnyű és rettenetesen műanyagos..(mondjuk nem csúszik az ember kezében), kijelzője legnagyobb fényerőnél napfényben ratyi.Ébresztésnél ha a rezgés van beállítva , akkor ha kiválasztod a csengőhangnál a "nincs"-et az android rendszer leállt hibaüzit kapom lol...:D Akksija hozza a kb másfél napot, nem gáz.Procija elég elavult hogy már ne árulják ezt a telót, mégis lehet kapni ezt a készüléket.(nincs benne wi-fi display sem, arról nem is beszélve hogy az asszony kínaiján 512 ROM-mal akadásmentes a 4.2.2 androidon minden amit addig a mindennapokban használtam, soha nem fagyott le, nem volt olyan hogy ...androig.com alkalmazás leátt hibaüzi...)
    Megjegyezném hogy a kínai telefon weboldalán 4 telefon típus volt 2013 decemberben mikor vettem, most 21 típus közül lehet választani, és a leggagyibb is MTK6572w procival van, közel 12 ezres ANTUTU-val (ez van az asszonynak)
    http://www.doogee.cc/en/gb/pro_details.asp?ID=102
    28 ezer volt egy év garival, áfával , tokkal vonóval :)

    Annyi előnye van a Magyarországon vásárolt telóknak hogy itt legalább 1-2 hónap alatt javítják, míg ugye Kínába visszaküldve ha nincs szerencséd és javítják akkor fél év, ha nem szarakodnak vele, és cserélik akkor ugyan ott vagy, egy hónap oda, egy hónap vissza, de új készüléked van :D

    Nekem bejött a márka mert én ilyet vettem magamnak:
    http://www.doogee.cc/en/gb/pro_details.asp?ID=117

    sőt munkatársamnak úton van a 8 magos verzió :D
    http://www.doogee.cc/en/gb/pro_details.asp?ID=138

    [ Szerkesztve ]

    Combi

  • combi27

    csendes tag

    válasz szabjan #581 üzenetére

    hát nem tudom, kinek a pap, kinek a paplan..
    Családban én vagyok kínai mániás, más mindenki marad a hazai szolgáltatóknál kapható olcsó, ezer év hűséggel és 100 év tarifamegtartással kapható telóknál.
    Hihetetlen hogy mindenki kifogja nálunk a legszarabb példányokat.
    Én még annó vettem a tapitelók előtti Sonyericsson w200-ast, mindkettő ment a szervizbe 3 hónap után.
    Hugom tavalyi tapitelója szintén szervizes volt,, sógoré dettó, mutteromé dettó, most ez az Alcatel is szoftverhibás vadi újan?(próbáltam HD videót lejátszani rajta mx playerrel..nézni lehetett, de beletekerni nemigen...)
    Az eddigi kínai telefonjaim közül (párosával jön, mert asszonynak is rendelem) ez az első amit visszaküldök az elmúlt 7 évből...és a régiek is mind működnek rendesen, nem szoftverhibásak, nem ment tönkre bennük semmi (max mikor ledobtam a földre az egyiket és az LCD-je szétfolyt...4 ezerért cserélték Magyarországon :D )

    van aki a nagy márkákból fogja ki a rosszat, és a gagyikból a jókat....mázli :D

    [ Szerkesztve ]

    Combi

Új hozzászólás Aktív témák