- Megindult világhódító útjára az új Samsung fülhallgató
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- One mobilszolgáltatások
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Prohardver app (nem hivatalos)
Új hozzászólás Aktív témák
-
mjocika
aktív tag
válasz
cefre00 #3706 üzenetére
No ez tényleg jó kérdés
Én személy szerint csak azért rootolotam meg, mert kellett a progiknak a memória, meg mentés miatt, de természetesen egyik sem kötelező. Mellesleg szerintem jobb egy root user/rendszergazdai jogosultságokkal rendelkező op. rendszerben dolgozni, de ugye ennek marha nagy veszélyei s buktatói is vannak, amibe sokan bele sem gondolnak.
-
jopont
senior tag
válasz
cefre00 #3499 üzenetére
Nos azért tűnt el neked néhány widget, mert a memória kártyára van telepítve. Semmi baja nincs a telefonnak, csak egyszerűen, ha a telefont rádugod a PC-re, és bíbelődsz rajta szavaiddal élve, arra az időre a kártyát tulajdonképpen lecsatlakoztatod a telefonról. Értelem szerűen minden alkalmazás, ami a kártyára van telepítve, erre az időre leáll. A widget ekkor teljesen használhatatlanná válik. Ezért widgetet és launchert nem ajánlott kártyára telepíteni!
-
mkRoland
senior tag
válasz
cefre00 #3473 üzenetére
Ebben az esetben viszont lehet hibás a készülék. Tehát a telefon nem volt csatlakoztatva akkor éppen sem számítógéphez, sem semmihez USB-kábellel, és így csinálja, hogy a widget-eket kilövi? Van esély rá, hogy csak szoftveres gond lesz. Próbáld meg frissíteni, esetleg egy factory reset, talán szimplán egy restart is segít.
-
mkRoland
senior tag
válasz
cefre00 #3261 üzenetére
Mivel két ugyanilyen telefonom van, az egyiket már jól belaktam, rootoltam, link2sd-vel tettem rá 4-5 oldalra lapozásnyi programot, ezért azt nyomkodom (így naponta 2x töltöm azt). A másikon csak SMS-elek, telefonálok (ez most 72%-on van, úgy, hogy wifi-n lógok egész nap, megszakítás nélkül, neteztem vele kb. fél órát és frissen rootoltam, reggel húztam le a töltőről). Lehet, hogy a 3 nap túlzás a részemről, de akkor javítom magam annyiban, hogy 1. nap: reggel lehúzod töltőről, első nap este még sajnálod tölteni (~75%), második nap reggel ~70%, estére 50%, harmadik nap reggel 45%, estére 25% és akkor kezded tölteni. Bár kihagytam az Angry Birds-öt (3-5 percenként -1%) meg a zenét (pedig ez fontos szempont volt).
Úgyhogy tényleg módosítsuk az előzőekben általam mondottakat "2. napon tölteni kellene"-re. De majd lemérem!Bár én nem szoktam az elmúlt 1 hétben nézni, hogy mennyin van az akksi, nem árt neki, ha rátöltesz, így, amikor hálózati feszültség közelében vagyok, töltöm (jellemzően a jobban belakottat).
-
istvan47
senior tag
válasz
cefre00 #3003 üzenetére
"Kedves Viktor,
Most dolgoztak frissíteni egy gombnyomással 990 az Android 2.2 android 2.3, és a tervet, hogy egyetlen gombnyomással frissíteni az ilyen frissítés a november végén ebben az évben. De nem minden egyetlen érintéssel 990 bővíthető, ez függ a követelmény a szolgáltatótól.
Tudod megpróbál-hoz használ egy gombnyomással frissíteni az adott pillanatban. Ha ez nem segít frissíteni, akkor az azt jelenti, a telefon nem támogatja.
Ha még egy kérés, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk.
Köszönjük, hogy az Alcatel! -
nggabi
félisten
válasz
cefre00 #2730 üzenetére
én is figyelgetem egy ideje a pályát
de ebben nem tudok dönteni...
elvileg sebességben és akkuidőben jobb a ginger, ebben igazad van...
kicsit félek is az alkateltől (a szóban forgó példányban már egyszer ki kellett cserélni a vadi új akksit 1 hét után mert melegedett mint az állat)... ellenben a nagyobb kijelző és a vaku, nagy akksi, jó anyagminőség vonz... froyo már nem annyira
-
Jacak
senior tag
...Ja,és ilyesmit már más típus esetében is olvastam,azazh.,ha egy nagynevű márka képviselője hasonló,v. ugyanolyan,netán gyengébb paraméterekkel rendelkezik,attól sokaknak a szeme se rebben,minden szép,és jó,de ugyanaz egy kevésbé népszerű márka példányánál már öregecske,"futottak még"-kategória... :-s
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Reklámblokkolók topikja
- Hardcore café
- Nintendo Switch 2
- Óvodások homokozója
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Megindult világhódító útjára az új Samsung fülhallgató
- E-roller topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- További aktív témák...
- HP Victus 15-fb1002AX - 15,6"FHD IPS - Ryzen 5 7535HS - 8GB - 512GB SSD - RTX 2050 - Win11
- Telefon felvásárlás!! iPhone 15/iPhone 15 Plus/iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max
- BLUESUMMERS NVMe SSD adapter
- Apple iPhone 14 128GB , Kártyafüggetlen
- Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest