Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz cefre00 #3261 üzenetére

    Mivel két ugyanilyen telefonom van, az egyiket már jól belaktam, rootoltam, link2sd-vel tettem rá 4-5 oldalra lapozásnyi programot, ezért azt nyomkodom (így naponta 2x töltöm azt). A másikon csak SMS-elek, telefonálok (ez most 72%-on van, úgy, hogy wifi-n lógok egész nap, megszakítás nélkül, neteztem vele kb. fél órát és frissen rootoltam, reggel húztam le a töltőről). Lehet, hogy a 3 nap túlzás a részemről, de akkor javítom magam annyiban, hogy 1. nap: reggel lehúzod töltőről, első nap este még sajnálod tölteni (~75%), második nap reggel ~70%, estére 50%, harmadik nap reggel 45%, estére 25% és akkor kezded tölteni. Bár kihagytam az Angry Birds-öt (3-5 percenként -1%) meg a zenét (pedig ez fontos szempont volt).
    Úgyhogy tényleg módosítsuk az előzőekben általam mondottakat "2. napon tölteni kellene"-re. De majd lemérem!

    Bár én nem szoktam az elmúlt 1 hétben nézni, hogy mennyin van az akksi, nem árt neki, ha rátöltesz, így, amikor hálózati feszültség közelében vagyok, töltöm (jellemzően a jobban belakottat).

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák