Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Ulkesh #34 üzenetére

    "ha nem tévedek a Windows Phone 7-ben sem lesz flash. Ugyebár"
    tévedsz. ugyebár.

    "Fél év elég volt arra, hogy a videómegosztók 70%-a átálljon h.264-re is"
    nahát, eddig egyetlen egyel sem találkoztam, csupa Flash, amerre járok.

    "jelenleg egyetlen olyan platform sincs, amin gond nélkül lenne használható flash tartalom."
    ha neked a Mac/iPhone/iPad jelenti az összes platformot, akkor igazad van.

    "Valamiért engem megnyugtat, hogy adott platformra egységes fejlesztőkörnyezetben lehet csak alkalmazást készíteni és nem engednek be mindenfajta gány szart. "
    mondd, tisztában vagy a natív alkalmazás fogalmával?

    "Gondolom a mindent csak a Store-ból telepíthetsz modell már az App Store előtt is a MS saját ötlete volt, hasonlóan a csak gyári alkalmazások futhatnak háttérben és a felhasználói felület lezárása is saját ötlet."
    üzleti modellről volt szó, hogy jön ide az appstore, meg a multitask?

    "A KLM is biztos büszke arra, hogy a saját felhasználói felületük elnyerte a MS tetszését és fel is használták a mobil rendszerükben."
    mivan :F

    "A MS meg egyelőre nem gyárt saját WP7-es eszközt (de fog)"
    nem fog.

    "szigorúan megszabja a külsős gyártóknak, hogy mik a hardverkövetelmények, így a hardver platform is egységes és irányított"
    annyira egységes, hogy van candybar, flip, slider, slate, stb. iPhone-ból hány féle van?

    "És ezt miként teszed meg a HD2-ddel? Tudtommal mobil platformokról van szó és ha jól tudom a flash nem erőssége a készülékednek sem."
    Flash-ről volt szó, nem konkrétan mobilról, de ha mobilra kényszerülök, elindítom az IE-t é kész. :P

Új hozzászólás Aktív témák