H​i​rd​et​é​s​

2017. december 14., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) daninet

daninet
(PH! addikt)

Akkor már csak a hangszóró, előlapi kamera és a szenzorok vannak hátra :)
Ebből a kamerát látom nehezen kivitelezhetőnek. Hangszóró elférne valami apró lyukakkal a felső sötét állapotsáv vonalában.

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º> - https://trakt.tv/users/daninet

(#2) NemProfi

NemProfi
(kvázi-tag)

Amit a videón látni az elég lassúcska feloldás még.

(#3) Crabface válasza daninet (#1) üzenetére

Crabface
(kvázi-tag)

Hangszóró mehet az üveglap mögé, mint a Sharp Aquos Crystal-nál.

"If you don't look back when you're walking away from your car, you bought the wrong one."

(#4) daninet válasza Crabface (#3) üzenetére

daninet
(PH! addikt)

Az a fülcsikizős dolog borzalmas. :(
Ha elolvasod a mi mix tesztet itt mobilarénán, írta bog, hogy kb csak telefonálásra nem volt jó az miatt :D

[ Szerkesztve ]

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º> - https://trakt.tv/users/daninet

(#5) Juhaszatti

Juhaszatti
(fanatikus tag)

Akkor már csak az kell hogy kiforrott technológiát kapjunk, megfelelő hatásfokkal működjön és ne adja meg magát idő előtt

(#6) guriga1234

guriga1234
(PH! addikt)

A megadott linken én nem látok olyan videót. :(

(#7) NemProfi válasza guriga1234 (#6) üzenetére

NemProfi
(kvázi-tag)

[link]
Pedig működik, ott van.

[ Szerkesztve ]

(#8) shiftyhungar válasza daninet (#4) üzenetére

shiftyhungar
(senior tag)

Akkor a sztereó hangszórópár mehet a telefon tetejére/legaljára, mintha mikrofon lenne (az mehet mellé/zajszűrő hátlapra), a telefonálásra meg jó a fülbirizgantyú :)

Előlapi kamera beépíthető az üveglap mögé, van rá példa.

"Cool...Sure of ourselves...Big...Fearless...Ambitious...but Fair!" - Lemmy

(#9) dilajoska1

dilajoska1
(senior tag)

Az is lehet hogy kamu az egész!

(#10) unskillful

unskillful
(tag)

Volt már hasonló működő megoldás.

https://youtu.be/Fjsd6Gz0GnY

honor 7 Coolpad F1

(#11) roka.32

roka.32
(lelkes újonc)

Az oké, hogy nem volt valami működő képes, de a samsung galaxy s5ben nem volt kijelző alatt ujjlenyomat olvasó? :D csak nem értem ezt a nagy hypeot most emiatt. Nyilván praktikus lesz és idén már benne lesz a telefonokban, de már láttunk ilyet nem? Vagy az valami szemfényvesztés volt?

(#12) LurkerSheik válasza roka.32 (#11) üzenetére

LurkerSheik
(tag)

Nem, az meg ujj huzogatos megoldas volt, igy avatatlan szemnek ugy tunhet h a kijelzobe van pedig csak onnan kezded lefele huzni az ujjad. Emlekszem, bemutaton voltak is kerek szemek hirtelen, hogy a kijelzoben lenne.

Új Xiaomi Power Bankok ///

(#13) slimshady válasza LurkerSheik (#12) üzenetére

slimshady
(őstag)

Gyanítom viccnek szánta... bár tényleg a kijelző alatt volt. Nézőpont kérdése. :)

üdv.: SlimShady

(#14) Mike1988

Mike1988
(újonc)

"Egy most közzétett videó alapjén nem kizárt" :)

Aktuális mobil: Huawei Y5

(#15) guriga1234 válasza NemProfi (#7) üzenetére

guriga1234
(PH! addikt)

Nálam akkor sincs ott. Van egy csomó kép, kínai szöveg, stb, de az a bizonyos videó nincs ott. A videó közvetlen elérésére nincs link?

(#16) NemProfi válasza guriga1234 (#15) üzenetére

NemProfi
(kvázi-tag)

Nincs külön elérési út. Ez az oldal olyasmi mint valami közösségi oldal vagy hasonló. Ez pedig egy poszt az oldalon amiben valóban kriksz kraksz írás van és a videó. Hozzászólások, stb. Mint mikor facebookon felraksz egy videót kb. Nem tudom mi a hiba nálad. Én telefonon nézem chrome böngészővel és minden ok.

(#17) Tomi_Ohl válasza guriga1234 (#15) üzenetére

Tomi_Ohl
(PH! kedvence)

Esetleg így: [link]

Valóban lassabb, de működik. Meglátjuk, hogy milyen lesz, mire tömeggyártásba kerül...

Xiaomi Mi5S - LOS15.1 (Android 8.1) & Xiaomi Mi3W - MIUI9 Global beta

(#18) guriga1234 válasza Tomi_Ohl (#17) üzenetére

guriga1234
(PH! addikt)

Ugyanazt látom, videó nincs.
Nem kérek több ugyanolyan linket, ahol ugyanúgy nem látszik a videó. Ha nem tudtok direkt linket adni (ahol csak a videó van), akkor ne fáradjatok.

(#19) somogyib válasza guriga1234 (#18) üzenetére

somogyib
(senior tag)

ITT van a Youtube-on.

A hírhez:

Az eddigi hírek alapján én úgy értelmeztem, hogy technikailag meg tudják valósítani, csak a tömeggyártás nem megoldott. Na most egy 4 mádosperces videóból az derül ki, hogy a Vivo képes ennek a tömeggyártására?

[ Szerkesztve ]

(#20) kovabor

kovabor
(kvázi-tag)

Hat a video alapjan akar meg nem is letezhet, de nem hinnem, hogy benyomnak egy kamut... Amugy en semmi ertelmet nem latom, ez megint olyan ujitas(ok), ami miatt feleslegesen draga, felesleges telefonokat gyarthatnak... Ertem itt, oke: kenyelem, meg biztonsag, de egy mezei felhasznalonak epp oly felesleges, mint az iris, meg 4k mobil, meg i...

[ Szerkesztve ]

(#21) somogyib válasza kovabor (#20) üzenetére

somogyib
(senior tag)

A biztonságnak ehhez semmi köze, hiszen levédheted csak jelszóval vagy pin-nel is a telefont. Az ujjlenyomat csak az szolgálja, hogy ne kelljen bepötyögnöd ezeket. Tehát csak kényelmi funkció.

Sőt nem is nyújt nagyobb biztonságot, mivel az ujjlenyomattal - a jelszó és pin mellett - már egyel több belépési azonosítód van (bár a tárolásáról nincsenek mélyebb ismereteim).

(#22) borand válasza daninet (#1) üzenetére

borand
(kvázi-tag)

https://static9.edstatic.net/product_images/1280x1280/resize/idol-4-gold-front_bx77us30.jpg?v=1

Én a linken elérhető Idol 4 designt erőltetném. Üveg rész kijelző, a hangszóróknál meg a szenzorok. Amúgy is rohadt szép és egyedi az Alcatel telója a mai felhozatalban, de így még jobban kitűnhetne.

(#23) no more válasza NemProfi (#7) üzenetére

no more
(PH! addikt)

Hát... ez elég lassú.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24) TTTotya válasza no more (#23) üzenetére

TTTotya
(senior tag)

Csak azért, hogy jól meg tudd nézni :DDD

(#25) NemProfi válasza no more (#23) üzenetére

NemProfi
(kvázi-tag)

Feljebb ugyanezt írtam. (#2)
Amire válaszoltál úgy értettem, hogy működik a link és ott a videó. Mert van akinek problémája van/volt vele.
Szerintem is bitanglassú még ez a feloldás...

(#26) RumiTT

RumiTT
(tag)

Szerintem annyira felesleges ez a kijezlobe epitett ujjlenyomat, meg minel nagyobb kijelzo%. Applenrk meg kellene tartania a gombot lenn, oldalt a kavat felere csokkenteni, de csak addig! Viszont a fenti reszbol faragnia kellene a 2/3 -at. Szerintem az lenne a legjobb. Kicsit megtolni 0.3mm-el a vastagsagot a nagyobb akku miatt es imadnam is!

(#27) kromatika

kromatika
(PH! kedvence)

Nem igazán tetszik.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.