Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Soth

    tag

    válasz D@niel #3 üzenetére

    Szerintem nem csupán a telefonok technikai paramétereire gondol itt a MS, hanem az egész OS-re és azzal kapcsolatos tudnivalókra. Én pl még mindíg nem tudom, hogy a WP7-ben lehet-e bluetooth-on küldeni file-t vagy sem.

    Abban az esetben, ha valaki szakértő, még nem biztos, hogy mindent tud, ha tudna, akkor nem kérdezne...

    Egyébként szerintem nagyon sok olyan vásárló van, aki "menőségből" választ X,Y csúcsmodellt, mert az a trendi, vagy egyszerűen jól néz ki. Az, hogy a fórumos közösség elég részletesen ismeri a telefonokat, nagyon nem igaz szerintem az átlag vásárlókra.

  • Karma

    félisten

    válasz D@niel #3 üzenetére

    Azért anno elég konkrét hír volt, hogy a tengerentúlon a viszonteladók elég erős negatív hatással voltak az eladásokra... Nem feltétlen az ismerethiány miatt (bár erre nem emlékszem).

    “All nothings are not equal.”

  • Kumite

    aktív tag

    válasz D@niel #3 üzenetére

    "Nem is nagyon tudom elképzelni, hogy annyira gyakori lenne az eset, hogy csak úgy bemegy az üzletbe a vásárló és úgy áll hozzá"

    Ne magadból, vagy az itteni olvasókból indulj ki. Mi a világ 5%-a vagyunk. A maradék 95 bemegy a boltba és megkérdezi, hogy mit tud, mit nem tud, ajánljanak neki valamit. Ez biztos, tuti, 10000000%.
    Hány meg hány esetet tudna bárki elmondani, amikor a PC boltban az előtte, utána vagy mellette lévő leendő vásárló azt mondja, hogy "háááát a gyereknek kellene iskolához, internetezni, néha játszani". És az ilyenek tényleg a vásárlók elképesztő mennyiségét teszik ki. Másik példa: fényképező: max 5 dolgot néz meg a legeslegtöbb ember: mekkora a gép, hány megapixel, videót tud-e felvenni, milyen színű és mennyibe kerül. Ennyi, nem több.

    Telefon esetében:
    - Csókolom, telefon kell.
    - Mit szeretne?
    - Hát telefonálni, játszani. Olyan kellene, amin van engri bördz, mondjon olyat.
    - Van androidos, iphone és ha jól tudom winphonera is van már, de ez nem biztos, meg kellene néznem, ha nagyon érdekli. Egy példa, kismillió másikat bárki el tud képzelni.

    És innentől kezdve a vásárlót már csak Android vagy iPhone fogja érdekelni.

    Szóval a viszonteladók hozzáértésén múlhat akár az eladások duplázása, triplázása is, de még lehet keveset is mondtam ezzel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák