- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Bemutatkozott a Fairphone 6
- QWERTY billentyűzet és másodlagos kijelző is lesz a Titan 2-ben
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- Huawei Watch Fit 3 - zöldalma
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Garmin Forerunner 970 - fogd a pénzt, és fuss!
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Az a baj, hogy elég sok helyet elvisznek ezek a külső modemek, míg az integráltnál jóval kisebb a platformdizájn. Az ilyen apró méretű gépeknél a hely a legnagyobb érték most.
Valószínűleg a Microsoft részben szabadulni akar a WIntel köteléktől is, mert Krzanich teljesen kiszámíthatatlan. Hetekkel a befejezés előtt lő le projekteket, amelyekre mondjuk a Microsoft számítana, illetve arról is halottam már, hogy az Intel a Microsoftnak azt ígérte, hogy a Holographics platformra rögtön készít támogatást, hát a Creators Update itt van, és a támogatás most úgy áll, hogy jó ha egy év múlva kész lesz.Krzanich teljesen használhatatlan a Microsoftnak, inkább keresnek valami kiszámíthatóbb partnert.
A Holographics platformhoz még annyit, hogy a Qualcommnak úgy van rá tulajdonképpen működő meghajtója az AR részére, hogy hivatalosan az ARM még nem is része az ökoszisztémának. Szóval nem a szoftveres támogatás nehézsége a gond, hanem az, hogy az Intel borzalmasan hanyagolja a szoftveres részt. -
Abu85
HÁZIGAZDA
Szerintem sokkal inkább arról van szó, hogy az Intel egyszerűen nem akarja ezt a piacot a múltkori projektkivégzési hullám után. A Microsoftnak pedig kellenek olyan rendszerchipek, amelyekben van integrált 4G. Mivel az Intel nem fog ilyet csinálni, ezért nekik a Qualcommal kell tartaniuk. Szerintem ezen a szinten simán az Intellel tartottak volna, de hát most mit csináljanak, ha Brian Krzanich és a vezetőség nem akarja... Valahol őket is meg lehet érteni, elvégre dollármilliárdos pénzmennyiséget égettek el éves szinten. Na persze én nem akkor lőttem volna le az egészet, amikor látszott a fény az alagút végén, de gondolom már minimális kockázatot sem akartak vállalni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Futás, futópályák
- Windows 11
- India felől közelít egy 7550 mAh-s Redmi
- Call of Duty: Black Ops 6
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Milyen videókártyát?
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- További aktív témák...
- Dell Latitude 7410 Strapabíró Ütésálló Profi Ultrabook Laptop 14" -80% i7-10610U 16/512 FHD IPS MATT
- Új MSI KATANA 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -35% i7-13620H 10Mag 16/1TB RTX 4060 8GB FHD 144Hz
- Garanciális MSI Katana GAMER 15,6"240Hz!i5 12500H(16X4,5Ghz)RTX 3060 6 GB VGA,32-64GB RAM/1TB SSD
- Bivaly MAGYAR Lenovo P1 gen2 (Core I7 32 Gb 1Tb 15" 4K 4Gb Nvidia) Laptopom eladó!!!
- HP ProBook 640 G8, 14" FHD IPS Touch, I5-1145G7 CPU, 16GB DDR4, 256GB SSD, WIN 11
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B450 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB Rampage SHIVA be quiet! 650W
- LG 48C2 - 48" OLED EVO - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - A9 Gen5 CPU
- Menő retró konfig: Q9550, Gigabyte P43, 4GB RAM, ASUS GT730,
- Iphone 16E 128GB Fekete Bontatlan 24 Hónap Garancia
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged