Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _cHAos_

    aktív tag

    válasz csatoth79 #10 üzenetére

    1.belső tárhely elérhető egy adatkábellel,bármi menthető rá file-ok adatok(én használom adatmentésre is)

    (Feltalálták már a Pendrive-ot, kényelmesebb, gyorsabb, olcsóbb.)

    2. 16:9-es fotó (elérhető alternatív szoftverrel az iphone hoz is de nem akarok állandóan mókerolni,egyszerűen csak ebben a formátumban szeretnék fényképezni 2016-ban)

    Defaulton nincs benne, nyilván nem véletlenül, Photores ingyenes programmal be lehet állítani bármilyen felbontást. Ez tényleg mókolás lenne?

    3. Nyílt wifi hálózatok(biztonság ide biztonság oda sokan használják ezt,köztük én is)

    Tudja.

    4.Viberen küldött kapott videók mentése nézése,továbbküldése más formátumokban is

    Tudja, sőt bármilyen nagyobb üzentküldő appból lehet fogadni, küldeni, továbbküldeni.

    5.NFC! hifimhez érintve indul a zene párosítás és keresgélés nélkül,hazaérek odaérintem és máris szól a kedvencem,beszállok a kocsiba érintem és máris megy a kihangosító.

    Furcsa ez, nekem középkategóriás Alpine fejegységemnél érinteni sem kell semmit, elég ráadni a gyújtást. :DDD Nyilván ugyanígy kezel Androidot is, sőt Pio fejegységek is, meg még sok egyéb márka... ja hogy egyszer az életben párosítani kell, értem. ;]

    Technikai analfabétáknak egyébként jobb az iPhone szerintem. ;)

    Mod: ez nem rád vonatkozik, de javasolnám keressék fel kezelőorvosukat azok, akik képesek utálni egy eszközt, úgy hogy nem kötelező azzal dolgozniuk ill. használniuk.

    Mod2: Aki notesznek használta volna a Note-ot, annak nem alternatíva az iPhone 7Plus. (szűk réteg szvsz)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák