- Hivatalosan is bemutatta a Google a Pixel 6a-t
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Friss koncepciót hoz a Nothing Phone (3)
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Íme az új Android Auto!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- iPhone topik
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Yettel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Borgi
aktív tag
hi
gratulálok az értelmes hozzászólásodhoz, mi vagy te gumiember? 32 colos moncsit legalább 2 m-ről kell nézni hogy be is lásd rendesen a képet és még pixeles se lehessen,
arról nem is beszélve hogy bal/jobb klikk meg egyéb programozható gombok közt hogy teszel különbséget?az "egerek" ötletesek de némelyik elég macerás, az orb és a videón az első még egész használhatónak tünik, de a többi leginkább 3D munkára fogható, ami alá meg már kemény vas kell tehát a célközönség nem az átlag user ezesetben.
az meg hogy dobálod a képeket/ablakokat a windows-ban az gondolom elég gyakori elfoglaltsága mindenkinek
üdv,
Borgi -
nyunyu
félisten
Sima 32" érintő monitor kel azt annyi
Lehet egyaltalan akkorat kapni?
Milyen csillagaszati aron?lehet tapicskolni egeret meg elehetne felejteni
Van amire jo a tapikepernyo, de speciel a Windows kezelese nem tartozik ide.
Par oranyi kepernyo bokodes utan leszakad a kezed, aztan keresed, hogy hol az eger.Legalabbis melohelyen hozzamvagtak egy tapikepernyos ipariPC-t, hogy penztargepet kene faragni belole.
Eleinte eger nelkul probaltam hasznalni XP alatt a penztargep menedzsment szoftvert, de aztan ket ora mulva inkabb rakotottem egy ezerforintos noname egeret, azzal kevesebb erofeszitessel, gyorsabban lehet pozicionalni.Magahoz a penztargep feluletehez viszont sokkal jobb a tapi, mivel ott kelloen nagy gombok vannak a kepernyon, nem kell attol felni, hogy egyszerre 2 gombot nyomsz meg az ujjbegyeddel.
Win7 tapira optimalizalt feluletet viszont meg nem volt alkalmam kiprobalni.
-
Cathfaern
nagyúr
Egy 8 órás gép előtt ülés után azt hiszem komoly izomlázad lenne
Igaz akkor egy idő az informatikusok felsőteste úgy nézne ki, mint a testépítőké
Amúgy pontos, precíz műveletekhez az érintőképernyő használhatatlan, egyszerűen abból adódóan, hogy az ujjad nem 1-2 pixelnyi, mint az egérkurzor, így a kijelölés is problémát okoz, arról nem is beszélve, hogy a kezed nagyon sokat kitakar a képernyőből.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Dell Latitude 7410 Strapabíró Ütésálló Profi Ultrabook Laptop 14" -80% i7-10610U 16/512 FHD IPS MATT
- Eladó Lian Li O11D MINI-X gépház
- Lenovo ThinkPad P17 Tervező Vágó Laptop -50% 17,3" i7-10750H 32/512 QUADRO T1000 4GB
- FSP DAGGER PRO ATX3.0(PCIe5.0) 850W Sfx tápegység
- Eladó PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB OC XLR8
- IKEA (HAVREHOJ) tablet vagy laptop tartó
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z390 i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA Thermaltake 500W
- Realme 8i 64GB / Normál állapotban / 12 hónap jótállással
- 125 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4070 (ELKELT)
- Konzol felvásárlás!! Nintendo Switch
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest