- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Google Pixel topik
- Fotók, videók mobillal
- iPhone topik
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- 25 napos üzemidőt és szuperfényes kijelzőt ígér a Vivo okosórája
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gibo
senior tag
Igen, az 5X-et és a 6P-t is "kicsit" túlárazta a Google EU-ba
... de nem baj, majd max arra a sorsra fog jutni, mint a Nexus 6. Nem viszik úgy ahogy kéne és pár hónap után rettenetesen bezuhan az ára. 650$--->300$ 
A Google kicsit kezd elszállni az arázásaival, miközben nincs globálisan olyan terméktámogatottsági supportja, mint az Apple-nek. Pl.: ha UK-ba veszek iPhone-t Apple Care-rel, akkor az érvényes itthon is bármelyik APR-be. (a sima 1 év jótállás és 1 év szavatosság mellett) ami elég jól jön. Nekem nyaralás alatt Ausztráliában halt meg a kijelzője a telomnak, bevittem a helyi Apple Storba és másnap írtak, hogy mehetek a cseréért. Azért ez elég jól jött egy nyaralás alatt.
De ha veszek egy Nexust a Google saját nexus "protection" kiegjével, akkor itthon nem érek vele semmit, mert nem hiszem, hogy a hazai gyártó szervizért érdekelné. 
Na igen...Nem vagyok almahivö, de az ügyfelközpontusag területen eleg magasra tettek a mercet....
-
Lord Sidious
senior tag
Nekem a 6P-vel "csak" annyi bajom van, hogy igazabol peklapatnak is elmegy, illetve - szerintem - csunya. Akkor mar inkabb egy 5x, csak azt meg egy picit tularaztak (összehasonlitas keppen ott van pl a OnePlus X ami ok, hogy kicsit korosabb hardwarrel van szerelve, illetve egy-ket funkcioval kevesebb all rendelkezesre, de minösegi termek majdnem fele aron...).
Igen, az 5X-et és a 6P-t is "kicsit" túlárazta a Google EU-ba
... de nem baj, majd max arra a sorsra fog jutni, mint a Nexus 6. Nem viszik úgy ahogy kéne és pár hónap után rettenetesen bezuhan az ára. 650$--->300$ 
A Google kicsit kezd elszállni az arázásaival, miközben nincs globálisan olyan terméktámogatottsági supportja, mint az Apple-nek. Pl.: ha UK-ba veszek iPhone-t Apple Care-rel, akkor az érvényes itthon is bármelyik APR-be. (a sima 1 év jótállás és 1 év szavatosság mellett) ami elég jól jön. Nekem nyaralás alatt Ausztráliában halt meg a kijelzője a telomnak, bevittem a helyi Apple Storba és másnap írtak, hogy mehetek a cseréért. Azért ez elég jól jött egy nyaralás alatt.
De ha veszek egy Nexust a Google saját nexus "protection" kiegjével, akkor itthon nem érek vele semmit, mert nem hiszem, hogy a hazai gyártó szervizért érdekelné. 
-
Gibo
senior tag
Majd a nexus 6P is radob egy lapattal, bar en nagyon agyalok, hogy nexus 5x-el vagy 6P-vel terjek vissza a komolyabb droidos telo vonalhoz... Jo par evig tele volt veluk a hocipom, pedig a moto x elott csak csucs droidokat hasznaltam a iPhone-ok mellett. Kicsit eltantorit a 6P, mert a hüvely gyártja, bar a fene sem tudja. Lehet ennek a Jangce folyo melletti markanak, mar normalis szervizhattere van.(es korrekt is, ahol nem nezik hulyenek az embert) Ha nem, akkor ez a marka is annyit er szamomra, mint a kinai gyartok tobbsege...egy zacskos rizs, max ketto
az a baj, hogy nagyon sok helyen lehet jokat olvassni a hattertamogatasrol es szervizrol, amiota a honorral bejottek EU-ba is, de meg mindig sok helyen szidjak oket a klasszikus kinai mentalitas miatt.Nekem a 6P-vel "csak" annyi bajom van, hogy igazabol peklapatnak is elmegy, illetve - szerintem - csunya. Akkor mar inkabb egy 5x, csak azt meg egy picit tularaztak (összehasonlitas keppen ott van pl a OnePlus X ami ok, hogy kicsit korosabb hardwarrel van szerelve, illetve egy-ket funkcioval kevesebb all rendelkezesre, de minösegi termek majdnem fele aron...).
-
Gibo
senior tag
Lehet, csak az a baj, hogy ahhoz olyan elöfizetest kell valasztani, aminek az ara az egekben van

En pedig most a Vodanal vagyok, ott a "nagy lehetöseg" az lett volna, hogy megvehetem reszletre a P8at (alapbol en is azt szerettem volna), de amikor elmondtak a reszletarat es abbol kalkulaltunk egy vegösszeget, akkor azt mondtam, hogy köszi, de kössz nem...Dragabb lett volna mintha megveszem függetlenül...
Nesze neked szolgaltato, meg branding, aztan akkor mar "csak" 1,5 honap volt a Honor 7-ig, kivartam azt, es megvettem 300 Euroert a vmall.eu/de-n. -
Lord Sidious
senior tag
Majd a nexus 6P is radob egy lapattal, bar en nagyon agyalok, hogy nexus 5x-el vagy 6P-vel terjek vissza a komolyabb droidos telo vonalhoz... Jo par evig tele volt veluk a hocipom, pedig a moto x elott csak csucs droidokat hasznaltam a iPhone-ok mellett. Kicsit eltantorit a 6P, mert a hüvely gyártja, bar a fene sem tudja. Lehet ennek a Jangce folyo melletti markanak, mar normalis szervizhattere van.(es korrekt is, ahol nem nezik hulyenek az embert) Ha nem, akkor ez a marka is annyit er szamomra, mint a kinai gyartok tobbsege...egy zacskos rizs, max ketto
az a baj, hogy nagyon sok helyen lehet jokat olvassni a hattertamogatasrol es szervizrol, amiota a honorral bejottek EU-ba is, de meg mindig sok helyen szidjak oket a klasszikus kinai mentalitas miatt. -
monti0222w
addikt
Honor 7 is szép telefon szerintem, nem a dugdosós fajta!

-
ctvagyok
őstag
Akkor meg nem is volt MO-on, éppen bejelentették.
De mint leírtam a design jött be a P8-on. De nagyon.
Na meg OIS nélkül nem akartam telefont venni, ezért sem vártam a honorra nagyon.
Függőként már a P8 is Honor 7 árban van valamelyik szolgáltatónál azt hiszem. -
Gibo
senior tag
Kár hogy nem vetted meg, biztos spéci darab volt, ha már IPS volt benne. tudod egyedi kis sorozatban gyártott változat.

Médiában a legdurvábbak az LG rábeszélők. De a hüvelyesek is szamszung szinten vannak.Csak az áron múlott, hogy nem a P8-at vettem. Ár-értékben a G4 nyert végül. Azért mai napig kicsit fáj, hogy nem a P8 lett a befutó. Szerintem idén a legszebb telefon, nagyon tetszik még most is.
Akkor a Honor 7-et kellett volna megvenned, az kb 95%ban P8 , csak epp az ara baratibb

-
Kékes525
félisten
Gratula a Huaweinak! Megérdemli, jó telefonokat gyárt elfogadható áron.
-
gerii
addikt
Az egyik legjobb készülékeket gyártó vállalat jelenleg, hajrá!
-
ctvagyok
őstag
Ma odaugrott hozzám egy kislány a Media Marktban (mert éppen hozzáértem egy Huawei telefonhoz), hogy pont most jött meg a "métes", nézzem meg, fél órája hozták. Elkezdte sorolni a lelkem a specifikációt, hogy van benne nyolc mag meg ujjlenyomat olvasó stb, de a kedvencem az volt, hogy: "IPS is van benne, ami azért jó, mert ha kimegy vele a napra, akkor is látja".

Egyébként tényleg pofás a Mate S, de 200k-t kicsit sokallok a Kirin 935-ért.Kár hogy nem vetted meg, biztos spéci darab volt, ha már IPS volt benne. tudod egyedi kis sorozatban gyártott változat.

Médiában a legdurvábbak az LG rábeszélők. De a hüvelyesek is szamszung szinten vannak.Csak az áron múlott, hogy nem a P8-at vettem. Ár-értékben a G4 nyert végül. Azért mai napig kicsit fáj, hogy nem a P8 lett a befutó. Szerintem idén a legszebb telefon, nagyon tetszik még most is.
-
Hunt3r22
őstag
Ma odaugrott hozzám egy kislány a Media Marktban (mert éppen hozzáértem egy Huawei telefonhoz), hogy pont most jött meg a "métes", nézzem meg, fél órája hozták. Elkezdte sorolni a lelkem a specifikációt, hogy van benne nyolc mag meg ujjlenyomat olvasó stb, de a kedvencem az volt, hogy: "IPS is van benne, ami azért jó, mert ha kimegy vele a napra, akkor is látja".

Egyébként tényleg pofás a Mate S, de 200k-t kicsit sokallok a Kirin 935-ért."Lelkem"

200k tényleg sok érte.

-
crue
őstag
Ma odaugrott hozzám egy kislány a Media Marktban (mert éppen hozzáértem egy Huawei telefonhoz), hogy pont most jött meg a "métes", nézzem meg, fél órája hozták. Elkezdte sorolni a lelkem a specifikációt, hogy van benne nyolc mag meg ujjlenyomat olvasó stb, de a kedvencem az volt, hogy: "IPS is van benne, ami azért jó, mert ha kimegy vele a napra, akkor is látja".

Egyébként tényleg pofás a Mate S, de 200k-t kicsit sokallok a Kirin 935-ért. -
Fejvadi
nagyúr
Egyre jobbak, gratula.
-
monti0222w
addikt
Elég sok ahhoz, hogy téged is meggyőzön, csak indulj ki abból mennyi Honor 6-7 kelt el itt Magyarországon, gondolhatod máshol pl: Németország, Ausztria, stb. mennyi kelt el.

-
#39560925
törölt tag
-
#65577472
törölt tag
-
#13110016
törölt tag
-
Lirion
addikt
Szép eredmény, bár arra kíváncsi lennék, hogy ebből mennyi ment el Kínában és mennyi a világ többi részén, mert az lenne az igazi mutató..
-
janeszgol
félisten
Jó telefonokat csinálnak mostanság ezek a "Hawaiék" ahogy egy értelmes ismerősöm mondta .

Csak a Hüvely, ez a mottóm.
-
madarasz92
őstag
Jó telefonokat csinálnak mostanság ezek a "Hawaiék" ahogy egy értelmes ismerősöm mondta .

-
#13110016
törölt tag
Hajrá Huawei!

-
janeszgol
félisten
Ennek nagy részét gondolom el is adják. Grat nekik. Nekem már kb egy éve a Huawei a kedvenc márkám. (Mindenkinek van kedvence, akinek nincs, az hazudik.)
-
8L
csendes tag
Meg is érdemlik, jó telókat csináltak mostanában, remélhetőleg ez így fog menni a továbbiakban is.

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Rap, Hip-hop 90'
- Fapados gaming monitorokat újít be az LG
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS)
- Gurulunk, WAZE?!
- Robotporszívók
- További aktív témák...
- Iphone 14 Pro Max 128gb 81% aksi - Független KORREKT ÁRON
- Samsung Galaxy S23 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 15 Pro 128 GB Natural Titanium 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- iPhone 17 Pro max 256GB gyári független 2027.12.22. Apple jótállás
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
... de nem baj, majd max arra a sorsra fog jutni, mint a Nexus 6. Nem viszik úgy ahogy kéne és pár hónap után rettenetesen bezuhan az ára. 650$--->300$ 
De ha veszek egy Nexust a Google saját nexus "protection" kiegjével, akkor itthon nem érek vele semmit, mert nem hiszem, hogy a hazai gyártó szervizért érdekelné. 






