- Motorola Edge 30 Neo - wake up, Jr...
- Huawei Mate X6 - keleti oldal, nyugati oldal
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Milyen okostelefont vegyek?
- Kicsomagolták a Vivo X Fold 5-öt (videó és fotók)
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- iPhone topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- VoLTE/VoWiFi
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Xray-1
tag
válasz
DEJVID #21021 üzenetére
En szetszednem. Zenere van olyan mini distro ami azonnal indul es telefonrol tavvezerled. Akar egy 64-128MB-os sd is elég. Persze ha van honnet szedje a zenet. Nekem ment igy multiroom konfig is. Gyakorlatilag szinkronban. Az ujabb pi-k analog kimenete sem olyan gaz mar. De jo DAC van mar 10e huftol. Az a tuti.
Webezni ne akarj. Filmekre stb meg kituno. Ha raksz egy genesist Open/LibreELEC alá, akkor torrentrol is leszoksz. Sorozatoknal biztosan.
-
Headless
őstag
válasz
DEJVID #21021 üzenetére
Attól függ milyen verzió, úgy csökkentsd az igényeid.
Média lejátszónak, elég sok codec-el tökéletes egy openelec, osmc (jobban preferálom). Ezek torrentre is alkalmasak sebesség verziótól függően, de nem tudok konkrétata, topikban biztos volt már téma, csak keresni kell.
Böngészni viszont egyik sem képes, ehhez window manager kell, legegyszerűbb/legnépszerűbb raspbian, amiben tudsz. Pi 1 alkalmatlan erre a célra, bár szerintem a pi 2 is eléggé kompromisszumos, pi3-at még nem volt alkalmam próbálni, bár az már talán.
Új hozzászólás Aktív témák
- Lenovo ThinkCentre M700 - i5-6400-3.3GHz, 8GB DDR3, SSD 250GB, HDD 200GB eladó!
- AKCIÓ!!! GAMER PC: Új i5-14400F +RTX 5070 +Új 16-32GB DDR4! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- GAMER PC : RYZEN 7 9700X /// 32 GB DDR5 /// RTX 5070 Ti 16GB /// 1TB NVME
- Csere-Beszámítás! Olcsó Számítógép PC Akár játékra! Intel X5650 / GTX 1650 / 24GB / 240SSD+ 500HDD
- GAMER PC : RYZEN 7 7800X3D /// 32 GB DDR5/// RX 9070 XT 16GB /// 1TB NVME
- DELL PowerEdge R740 rack szerver - 2xGold 6130 (16c/32t, 2.1/3.7GHz), 64GB RAM, 10Gbit HBA330, áfás
- PlayStation Network Card (PSN) ajándékkártyák, egyenesen a Sony-tól!
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation4 PRO 1TB fekete konzol extra játékokkal garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! Apple MacBook PRO 15" 2018 i9 32GB 500GB 560X 4GB notebook garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest