Hirdetés
- Új, hardveres funkcióval várható a Pixel 11 széria
- Telekom mobilszolgáltatások
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Nemzetközi vizekre evezett a Realme GT 7 és GT 7T
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Poco F6 5G - Turbó Rudi
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
válasz
Clever0
#14782
üzenetére
Persze, általában van ilyen menüpont a normális böngészőkben, de akkor is pluszmeló, mert az egérhez kell nyúlni, hogy az ember kijelölje a szöveget (ha tehetem, inkább billentyűzettel navigálgatok), külön matarászni kell vele. A [link] (vagy hasonló) formában berakott link egy fokkal jobb, mert ott legalább megvan az egyből kattintás lehetősége.
Igaz, itt is egérrel a link fölé kell állni, hogy a böngésző alul megjelenítse a célURL-t, és el tudjuk dönteni, érdekel-e. De amúgy egyetértek veled, én is jobban szeretem a komplett URL-eket linkesítve, hacsak nem valami nagyon hosszúról van szó, mert így azonnal el tudom dönteni, hogy szeretnék-e rákattintani (persze ettől még lehet ezzel viccelődni is, ha vki nem figyel, a link szövege eltérhet az URL-től
).(#14781) s_e_n_k_i:
Jaja, valahogy így:
http://openelec-dualaudio.subcarrier.de/OpenELEC-DualAudio/RPi2.arm/
Na, bocs az OFF-ért.

Új hozzászólás Aktív témák
- Elden Ring
- Fogyjunk le!
- Sorozatok
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Saros (PS5)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- World of Tanks - MMO
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- További aktív témák...
- Halk irodai PC: i5-6500 / 16GB DDR4 / 500GB Samsung NVMe SSD / Silencio 452
- Kingston 32GB DDR4 3200MHz KSM32ED8/32ME ECC Szerver RAM
- BESZÁMÍTÁS! ASRock A520M R5 5500 16GB DDR4 500GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600 16GB DDR4 512GB SSD RX 6650 XT 8GB Rampage SHIVA FSP 650W
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B450M R7 5700 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 12GB Rampage SHIVA Cooler Master 650W
- Bomba ár! Dynabook Portege X30-L - i5-1135G7 I 8-16GB I 256SSD I 13,3" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- HIBÁTLAN iPhone 15 Plus 256GB-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4529
- 27% - GAMING PC! i5-12400F / RTX 4060 / 16GB DDR5 / 1TB NVMe / B760 / 650w! BeszámítOK
- Lian Li Strimer Plus V2 12VHPWR 320mm RGB tápkábel
- Steam, EA, Ubisoft és GoG játékkulcsok, illetve Game Pass kedvező áron, egyenesen a kiadóktól!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Igaz, itt is egérrel a link fölé kell állni, hogy a böngésző alul megjelenítse a célURL-t, és el tudjuk dönteni, érdekel-e. De amúgy egyetértek veled, én is jobban szeretem a komplett URL-eket linkesítve, hacsak nem valami nagyon hosszúról van szó, mert így azonnal el tudom dönteni, hogy szeretnék-e rákattintani (persze ettől még lehet ezzel viccelődni is, ha vki nem figyel, a link szövege eltérhet az URL-től 
wassermann
