Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaci84

    őstag

    válasz Caboose #9833 üzenetére

    Kár nagyra lenni, hogy estleg magasabb szinten játtszol. Képzled játszottam Platosokkal is csapatban és nem dobtam egy hátrszaltót. Attól, hogy valaki nem lő olyan jól vagy nem csapatban játtszik, attól még gondolkodni azért szabad neki nem? Amit leírtál azzal meg nyitott ajtót döngettsz, ezt mondtam én is. Nekem is a mindiggel volt bajom és azzal, hogy ahol a pálya úgy kivánná, hiába könyörgöm, hogy ne Jackalt hanem mást, süket fülekre talál.
    De inkább hagyjuk is, mert lassan kezd majd átemnni személyeskedésbe a dolog.

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Caboose #9833 üzenetére

    Ez teljesen igaz, és én innen "lentről" mondom ezt. Itt alap ban Blitz, Jackal, Clash. Aztán a negyedig vagy Echo, vagy Caveira. (Mondjuk az Echo ban-nak sincs értelme itt kisebb szinten, pedig nagyon sokszor előfordul. Egyszerűen nem is maradnak az Echo-k addig életben, amikor már hasznosak lennének. Ez a ban szerintem pont a magasabb szintekről van ellesve, csak félre is van értelmezve)
    És bevallom őszintén, én hiába tudom, hogy szituációra kellene bannolni. És sokszor úgy is próbálok (bár egyedül nem sokszor ér bármit is), de szívem szerint Montagne-t és Caveira-t, Clash-t állandóan bannolnám. Mert egyszerűen a nagy pajzsok ellen még alig tudok mit tenni. Caveira meg megőrjít, hogy nem hallom.
    Egyébként tegnap pont volt egy meccs nyerő húzásom Jackal-lal, de ezek mellett baromi szarul ment, amit AshR6 is írt, nem tudtam lőni. Három meccs után jobbnak is láttam inkább aludni menni.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák