Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romeo23

    tag

    válasz Amur #3193 üzenetére

    Én sem olyan régen kezdtem. Az elején amatőr VS módban érdemes tanulgatni, szokni az irányítást. Abban ghost-mod van, azaz átmész az ellenfél autóin szellemként, így nincs ütközés csak a pályaelemekkel, korláttal, falakkal. Abban a módban arra kell figyelni, hogy minél jobb helyen végezz. (Nem sok RP-t ad, így Thunder Alley-t tapasztalva)
    Azt hiszem E szinttől megkapod azt az egyetlen autót, amivel Thunder Alley-zni lehet. Ez jó gyors verseny lesz VS után. Itt már nincs ghost-mode, van helyette ütközés a többiekkel is sajna. 5,10,15,30 körös nascar szerű versenyek körpályán. Jóval több RP-t ad, de sokkal nehezebb is megnyerni egy ilyet. Sajna sok tömegkarambolra hajtó egyed van, ezek miatt pláne nem egyszerű megtartani a pozíciót. Én még az Explorer módot próbáltam, lazításnak nem rossz, egy pályán kell az ellenféllel csomagokat beszedni, ki talál meg többet alapon. RP-ből meg tudod feljesztgetni a járgányt, venni hozzá mindent. Ha visszaolvasod a topikot, sok hasznos infót találsz még.

    Project Torque nickem: PeArp80

Új hozzászólás Aktív témák