Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31757056

    törölt tag

    válasz Dr. Romano #2447 üzenetére

    Ha felnyomod magasra a textúrát azzal rádobja a játék az AF-et is, önmagában a max textúra sokkal többet eszik itt, csak te nem érzed, de én nagyon :)
    Próbáltam DX8-ban egy 3 körös versenyt, de annyira undorító úgy a grafika szerintem hogy kerülgetett a hányinger, ráadásul egy városi pályán, gusztustalan volt :D Meg vannak dolgok amiről nem szivesen mondok le, az árnyékok és a motion blur, meg a HDR például. Így nem kellett, medium árnyékon kicsit később jelenik meg és nem olyan részletes, de legalább van, és dinamikus, a motion blur meg kell hogy jobb legyen a sebességérzet :) Inkább lemondok cserébe az AA-ról, meg a látótávolságból veszek le, vagy a füstölés legyen kevesebb vagy a por (particle). Most így nagyjából tűrhetően néz ki [link] [link] még ezzel a fostalicska kártyával is :) Ezek a beállításam: [link] plusz a 8x AF driverből. Az az igazság hogy TA-n az elején a sok szélárnyékfüst miatt lelaggolok 19-25 fps-re ami nagyon zavaró, de úgyvagyok vele hogy inkább kibírom azt az egy kört így, akkor sem butítok vissza! Az X1950-el is ez volt, és nem vettem vissza egy dekát sem a max grafikából! Szerintem ez optimalizálási probléma lehet, körül kéne nézni a fejlesztőknek a particle körül, nagyon fektet itt az az effekt, tulajdonképp indokolatlanul!

    A Tom's Hardware-s linkre csak annyit mondanék hogy azon az overall listán a 256 megás HD3850 szerepel... ;)

Új hozzászólás Aktív témák