Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attka85

    tag

    na hali Üdv és Szebb Jövőt Minden Kedves Magyar embernek...igen ez offos volt, de ha kicsit nagyobb léptékben nézzük a dolgokat, akkkor igen is érdekes dolog mindenki számára, aki úgy érzi, hogy lehetne jobb is az életünk itt Magyarországon...a választások azért vannak, hogy egyszer 4 év alatt döntsünk arról, hogy kik döntsenek felettünk, szóval, ha ez nem érdekes, akkor aki szerint ez nem érdekes, azt nem is érdekli a saját jövője, vagy jó neki ahogy van... de szerintem ebből az országból lehetne sokkal többet is kihozni, mint ami eddig sikerült... és itt az ideje, hogy kicsit utánanézzünk a politikának, mivel az maga az ÉLET...!!! Mert ez az igazság, minden a parlamentben dől el, szóval egyaltalán nem mindegy, hogy kik lesznek benne! Akinek nincs kábeltévéje, az csak a mostani hatalom által adott műsort nézi, de aki esetleg néz Echo tv-t vagy Hírtv-t az láthatja, hogy nem minden rózsaszín, sajnos... szóval a baloldali média csak a szépet és jót adja nekünk, hogy elfelejtsük a gondjainkat, legalább addig, amíg tv-zünk és aztán arról beszéljünk, ne a politikáról, mert az nekik nem volna szerencsés... na gondoljátok át azért... nézzétek meg az oldalamat, /autós oldal, PT/ kíváncsi vagyok a véleményetekre, van rajta videó is(bár nem a legjobb minőségű-de élvezhető) Sorry hogy ilyen hosszú és offos voltam...písz :R

    Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

Új hozzászólás Aktív témák