Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    válasz SSP33DY #17563 üzenetére

    Akkor valami hiba van a Mátrixban bazz. :W
    Pedig azóta szerintem bőven 500 views fölött lennék. Még a végén a faking youtube foszt meg az AP-któl. :O

    Más: az egyre gyakrabban előjövő aeriás témához csak annyit, hogy nálam az Eleanor lecsengett. Most rp-m van, nem is fogom elkölteni már csak azért sem mert jó látni, hogy 1 milla fölött van :D . Tehát nincs motiváció, hogy explorerben kockuljak, hogy utána színes kis karikákkal álmodjak. Fullra tuningoltam az RX-7-et, hát csalódtam, nincs benne kraft (a többi class5-höz képest). Mennék funolni simvs-be, de csak jelszavas szobákat, meg nyitott wangan szobákat látok. Már "csak úgy" nem is szívesen megyek be egy-egy futamra, köszönhetően az "átgondolt" rating-nek. Értelme nincs, csak az, hogy felbosszantsa az embert, meg így nem is lehet jókat versenyezni, mert mindenki csak a rating-jét félti. Hozzáteszem én is. Megyek egy 1v1-et, 2. leszek -20 rating. Megyünk még egyet, azt már én nyerem +9 rating. Szóval ha nem vagy vérprofi szépen lassan le lehet vinni 0-ra a rating-edet. :W

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák