- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Bivalyerős lett a Poco F6 és F6 Pro
- iPhone topik
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy Z Flip5 - ami kint, az van bent
Hirdetés
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
adamthebrave
csendes tag
válasz
axioma #19861 üzenetére
Köszönöm, hogy foglalkoztok vele, leírom a konkrét feladatot.
Mi egy üléshuzatot és ülésfűtést gyártó cég vagyunk, majdnem 1 000 különböző modellel, amiből kb. 50 félét gyártunk hetente vegyes összetételben, mindig más megrendelési számmal.
Készítek egy egyszerű excel táblát, ahová beírom a megrennelt modellek cikkszámát, a hozzájuk tartozó megrendelési számot és melléírom, hogy az adott mennyiség hány dobozba fér bele. Ebből generálok egy körlevelet Wordben, amit aztán exportálok PDF-be.
Ez utóbbi szám lesz a nyomtatandó oldal mennyisége, vagyis minden héten változik.
Hogy miért nem tudom a generált körlevél oldalait egyesével nyomtatni, azt én sem értem, de sajnos így van.
-
adamthebrave
csendes tag
Köszönöm a részletes választ, sajnos nem tudok programozni, bár meg is tanulhatom... a copy/paste más helyeken megy
Nem ragaszkodom a Wordhöz, de az általam ismert és elérhető programok közül ezek adták a (fél)megoldást.
Nincs programozó, egy kis 40 fős gyártó cég vagyunk, ahol én vagyok minden (is).
-
adamthebrave
csendes tag
Sziasztok, nem vagyok programozó, nem is értek hozzá, több hónapnyi google-ozás után sem tudtam megoldani a problémát.
Wordben körlevél-készítő funkcióval generálok egy - mondjuk - 20 oldalas dokumentumot, aminek minden oldalából különböző példányszámot szeretnék nyomtatni. Magában a Wordben már ez sem lehetséges, mert a nyomtatópanelen hiába jelölöm ki az adott részt, csak az egész dokumentumot hajlandó nyomtatni.
Átkonvertálom pdf-be, akkor tudom oldalanként nyomtatni, de sajnos minden oldal 5 kattintás, és ha pl nem találom el a 'kijelölt oldal' kis gombot, akkor az egész doksit nyomtatja, ebbe az utóbbi időben sajnos többször belefutottam.
Javaslotokat szeretnék kérni a minél egyszerűbb nyomtatásra.
Köszönöm, szép napot.
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Autós topik
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Nincs kill switch az NVIDIA chipekben
- AliExpress tapasztalatok
- Battlefield 6
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Vezetékes FEJhallgatók
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- További aktív témák...
- Garanciális Gamer Számítógép, PC (GTX 1070 8GB, I7-7700, 16GB RAM, SDD) Beszámítás Posta ok (32)
- iPhone 11 128GB fekete, gyárilag független, újszerű karcmentes állapot, 87% akku, legjobb ár!
- iPhone 12 128GB FEHÉR, gyárilag független, újszerű karcmentes állapot, 94% akku, doboz, legjobb ár!
- iPhone 12 128GB fekete, gyárilag független, karcmentes kijelző szép állapot, 86% akku, legjobb ár!
- Félkonfig Asus z690, i7-12700k, 4x8gb 4400mhz, 1tb Ssd,
- Asus ROG Strix G713QE - 17"3FHD IPS 144Hz - Ryzen 5 5600H - 8GB - 512GB - RTX 3050 Ti - Win11
- iPhone 13 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3113
- DELL Precision 5540 Workstation i7-9850H Nvidia Quadro T1000 32GB 1000GB 15.6 új akksi 1év garancia
- MacBook Pro 16 2021 M1 Pro 32GB 512GB 1 év garancia
- ASUS X540SA-XX004D Notebook - 4 napot használt
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest