Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Sziasztok!

    Abszolút alsó kategóriában keresgélek rúdporszívót, jelenleg odáig jutottam, hogy az akkumulátort is elengedem, mert inkább a batár doboz zavar, amit húzgálnom kell magam után, mintsem a kábel, és nem kicsit teszi olcsóbbá a gépet is.
    Főleg szinten tartáshoz, morzsatakarításhoz és autótakarításhoz keresek ilyen eszközt.
    Ák-n a Xiaomi Deerma DX700 / 700S és a DX115C találtam.
    Próbáltam utánanézni, de nem sok infó vagy teszt van róluk.
    Első kérdésem az lenne, hogy miért olcsóbb a DX115C ennyivel? Szívóereje 14k Pa szemben a 15k Pa-lal, tartálya nagyobb, kábele hosszabb. Olvastam jókat a 700S-ről, de ha semmi előnye nincs, akkor miért fizetnék többet? :)
    Illetve ha mégis jobban megérné a 700-as széria, van különbség az S és a sima változat között?
    Amennyiben van valakinek ilyen gépe, a HEPA szűrővel mik a tapasztalatok? Mert úgy rémlik, hogy a Xiaomi akkus autóporszívójánál sokan írták, hogy nem gyári HEPA-val be sem kapcsol.

    Előre is köszönöm! :R

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák