Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blaces

    tag

    Láttom jó kis vita alakult ki, egy tutti most már hogy akkor a Java-t is megtanulom max párhuzamosan viszem a php-t de inkább majd utána :D
    Tudom hogy a téma már nem vág ide, de mivel ilyen sok tapasztalt kolléga van, inkább itt kérdezek rá, hogy Java-n meg lehet tanulni a programozás logikáját? Vagy esetleg egy könyv :D hogy miért van ez, stb... c és c++-t nem kedvelem mert érdekes esett volt egyetemen hogy egy sráccal közösen csináltuk a beadandót, és ő 5-t kapott én meg 1-est (két különböző tanárnál voltunk,de mákra ugyanaz a feladat), én ezelőtt sosem tanultam programozni és nehéz megértenem a logikáját a c-nek az volt, pölö előadáson leadták a tömbök müködésének az anyagát, és volt egy példa, azt megértettem de a feladatom logikáját, hogyan fogjak neki, azt nem tudtam volna egyedül. Ha esetleg erre is van külön könyv.

    Jah és igen akarom profi szinten foglalkozni ezzel, csak a kezdet nehéz..., csak ugye, annyi nyelv van, meg script... és inkább a webes dolgok érdekelnek engem, mert ott lehet egy pici dízájnt vinni bele :))) ezé érdekel a flash, meg ezek az internetes hálozatok programozása max, habár azt mondják hogy ez nagyon nehéz.

    Habár azt is lehet hogy már egy másik topik témája, sorry

    Köcce a segítséget :R

Új hozzászólás Aktív témák