- iPhone 12 mini - kicsi a bors, de bitang erős
- Milyen okostelefont vegyek?
- iPhone topik
- Yettel topik
- Google Pixel topik
- Android szakmai topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia
- Véletlenül megmutatta a 17 Pro Max hátlapját a Xiaomi
- Nem lesz Xiaomi 16
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sk8erPeter
nagyúr
* sigh * De jó lenne már végre valami értelmesen alátámasztott érvet is olvasni, nem csak a berögzött klisészerű hülyeségeket. Legalább olyat, amiből az derül ki, hogy az illetőnek volt dolga már ilyennel.
Egészen evidens, hogy egy saját rendszert te formálgatsz, buzerálod, írogatod, szép lassan egyre nagyobbra nő, rájössz, hogy na, most már valami frameworkszerű működést kellene kialakítani, bizonyos keretek közé szorítani, MVC-szerű működést kreálni, lám, egy pár év b@szkurálás után felfedezed a spanyolviaszt, létrehozol valami olyasmit, amit mások már megcsináltak helyetted, csak valószínűleg sokkal jobban. Most a lényeg szempontjából teljesen mindegy, hogy egyelőre egy nagyobb szabadságot adó keretrendszerről vagy egy valamelyest kötöttebb CMS-ről beszélünk. Tök jó, hogy kreáltál egy saját rendszert, de aztán mindenféle plusz módosítás plusz macerát igényel, és nincs egy igen nagy közösség mögötte, akik javítják a hülyeségeidet. Tehát nem vitás, hogy saját rendszert úgy formázol, úgy tákolsz vele, ahogy csak akarsz. De nehogy már a bizonyos szabályok betartását megkövetelő rendszereket azért ne használjuk, mert akkor nekünk márpedig alkalmazkodni kell, vagy külső dokumentációt olvasni. Valóban tragédia.
Igen, előnye is van, más nem lát bele a kódodba. Igen, pontosan tudod, hogyan fejlesztetted, a legapróbb részletekig ismered. Kérdés, megtérül-e az a jópár év befektetés, amíg igazán stabillá alakítod a saját rendszeredet.Na, de még vakerászhatunk oldalakat a szokásos klisékről, de a baj az, hogy a konkrét feladatra egyikőtök sem támasztotta alá normálisan, miért is ne lenne alkalmas egy igényesen létrehozott, pont a foglalás célját betöltő modul. Lehet, hogy ismernetek kellene a kritizált rendszert, és nem csak orrfennhordós módon hozzáállni mindenhez, amit nem ti hoztatok létre.
Új hozzászólás Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 14400F / RTX 3060Ti / 32GB DDR5 / 512GB SSD!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3503
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest