Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomoty

    aktív tag

    válasz TasiA #16944 üzenetére

    Eleinte szidtam magam, mert ez a tengely 6400-7400-as fordulat között adja le a legnagyobb teljesítményét. Természetes az elektronika meg 6500-nál tiltott. Szóval túl sok pluszt nem profitáltam.
    De végre egy helyen sikerült feltetetni az EDS Motorsport Phase3 vezérlést, ezzel meg tökéletesen kiautózható a tengely adta lehetőség :D .

    Alapjáratom már új tengely beállítással tökéletes, itt is azért kellett állítgatni. Volt olyan beállítás amikor teljesen "rally-s" volt a feeling, traktor hang és enyhe kasztni-ugrálás párosult hozzá (befordultam az utcába, és már 300m-ről hallották, hogy jövök, pedig nincs is sportkipufogóm :DDD). Egy kis ízelítő, hogy milyen volt ekkor: [tengely hang].
    De már jól beállítva 1800-as fordulat környékén is elég erővel rendelkezik, és nincsen ez a "darázós" hang.

    [ Szerkesztve ]

    Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

Új hozzászólás Aktív témák