Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz fokukac #46507 üzenetére

    most mondanám, hogy a jó tequilához fahéjnarancs, meg sócitrom se illik, (se lócitrom), de hát tisztán csak mehikóban isszák szerintem, mindenhol máshol a finom úri verzió fut. Legalábbis mehikóiak így okították ki ottjárt barátomat, na de ott az ilyen egyszerűeket meg se isszák, a silvert meg a karamelles goldot inkább exportálják a ejrópaiaknak meg a Tijuanán túli népeknek :) Náluk a reposadonál indult a móka, aszondták.
    Persze lehet kamu is, meg lehet akár igaz is, mindenesetre az a reposado amit ők onnan hoztak, valóban kiváló volt, bűn elrontani minden izével.

    Na most rohadjak meg ha hétvégére nem veszek le a polcról egy üvegcsével...látod-e a sós kávéddal alkoholistává teszel ;]

    (ez is egy sztori volt, exkollégámat jóbarátomat meghívtam magunkhoz kávézni, magam készítettem, gondosan, frissen őröltem, dédelgettem, igazán jó lett. Kérdezem hány cukorral kéri, mert elég kicsi a KÉK cukroskanál a tartóban, de ihatná nélküle. Mondja kettővel. Beleteszem, kevergeti. Közben kipakoltam a csirkemellet meg a fűszereket, meg a mustárt, meg a fokhagymát, meg a nemtommégmit, meg a sót, meg az edényt, meg a tetejét, elrakom ami nem kell már, pakolok a hűtőben, visszafordulok, látom hogy még tesz bele a tartóból, kevergeti, közben teszek veszek, megkóstolja, gnóm fejjel szájában a kávéval rámutat a tartóra: "ev mifoda?"... ránézek a PIROS sókanálra a cukortartóval kísértetiesen megegyező tartóban, mondom: só.... :Y Én is megkóstoltam, nem volt finom 2 kanál cukorral és 2 kanál sóval az a kávé :D )

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák