- Milyen okostelefont vegyek?
- Apple iPhone 17e – mágnesek ereje
- Visszatérhet a csepp notch és a 90 Hz
- Készül a 200 megapixeles iPhone
- Apple iPhone 13 Pro Max - őnagysága
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Apple iPhone 17 - alap
- Bővül a One UI 8.5 béta, régebbi Galaxy készülékek is csatlakozhatnak
- Brutális összegeket fektet a Samsung az AI fejlesztésekbe
- A Honor profi iPhone másolásban
Aktív témák
-
[amne]
senior tag
Bocs hogy türelmetlen vagyok és ide is betolom de elég fontos lenne, ezért aki kicsit ért a partíciókhoz az kérem nézzen be az alábbi topicba: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=71812[/L] .
Köszönöm. -
[amne]
senior tag
válasz
duracell89
#1593
üzenetére
megkepő mód #prohardver ;] ircnet.
-
[amne]
senior tag
Megkérdezem itt, hátha akad valakinek amit én keresek.
Tehát van egy Sigma Designs Hollywood+ MPEG-2/DVD Decoder kártyám. (REAL Magic 8300 chippel) De nincs meg hozzá a VGA-Decoder kártya kábel. Aki nem ismeri, egyik végét a VGA kártya kimenetére kell dugni ahová eredetileg monitor menne, másik végét a kábelnek pedig a dekóder kártya bemenetére, furcsa kis bemenet ez, hasonlít a tv-out kimenetekre, csak mégis más, 10 pin-es kis valami. Aki rendelkezik ilyennel és szívesen megvállna tőle, kérem szóljon. -
[amne]
senior tag
Köszi a segítséget, egyszerűbb volt újra letölteni :)
-
[amne]
senior tag
Lenne egy kis problémám, töröltem ma egy 100 megás mp3-at, majd lomtár is ürítve lett jól. Fájl kéne vissza, milyen progival tudnám megoldani?
-
[amne]
senior tag
Egy kis html kérdés: van pár pixelre azonos méretű képem, és azt szeretném ha minden letöltődésnél random mód váltakozna hogy melyik kép jelenjen meg a html oldalon. Ha erre tudna vki egy kis javascrip-tet, esetleg html-ben is megoldható akkor annak a kódját, azt megköszönném.
-
[amne]
senior tag
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=74081[/L] Nem akarom percenként Up-olni, ezért írom ide hogy aki kicsit ért a html-hez nézzen rá pls.
-
[amne]
senior tag
Valószínűleg a tárgyalásig se fog eljutni ugyanis, bűncselekmény közben ha sérül az elkövető, és a sérülését egy nála gyengébb (értsd: fegyvertelen) ember okozza akkor, nem hiszem hogy megalapozott lenne a testi sértés. Uborka szezonban búlvárhírnek nem rossz, de nem lesz belőle semmi.
-
[amne]
senior tag
Lenne egy kérdésem, egy olyan honlapot keresek ahol az Olimpiai rekordok vannak összegyűjtve, év, név, sportág stb szerint lehetőleg minél frissebb adatokkal. Köszönöm.
Aktív témák
- DELL Latitude 5420 Core i5-1135G7
- Eladó LG 43UN71003LB 43 4K UHD Smart TV
- Kicsibe van ennél jobb ár-ér arány? Phanteks - Enthoo Evolv ITX - PH-ES215P BK INGYEN Szállítva!
- A kis CUKISÁG! IWIN A1 ITX 600W PSU Ingyen MPL-el Érdekelhet?
- Eladó Sennheiser Momentum 3 bluetooth fejhallgató aktív zajszűréssel
- Otthoni AI Workstation (E5-2697 v3, 32GB RAM + 2x RTX 3060 12+12GB VRAM)
- ÚJ akksi! GigaAKCIÓ! Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 Intel i7-11850H 32GB 512GB Nvidia RTX A3000 1 év gar
- Macbook Air M2 15" 8GB 256GB 100%
- BeQuiet! GAMER alap! i9-14900K / Z790 / 32GB 6000MHz / 2TB Gen4 / 1000w Gold! BeszámíTOK
- REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40AF Dock (DisplayLink) (2 4K felbontás)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


