Hirdetés
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Bizarr babával és gigateleppel futott be a OnePlus ásza
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Milyen okostelefont vegyek?
- Poco F7 – bajnokesélyes
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Omega81
senior tag
Sziasztok!
Adott egy Acer Aspire 6930G. Monitor, billentyűzet, egér, hangszóró rá van kötve, gyakorlatilag egy asztali gépet váltott ki.
Tegnap kihúztam mindent, kivittem a szobából portalanítani. A klaviatúra részével kezdtem, nyitott állapotban. Ahogy pucoltam, bekapcsolt a noti kétszer is, felbootolt, Windows jelentkezett az indulás hangjával, majd szabályosan leállítottam mindkét alkalommal.
Ezután becsuktam, lefordítottam, szétszedtem a hátulját, hogy a hűtést kifújjam. Rendben meg is volt, visszacsavaroztam, visszaraktam a szobába, mindent rádugtam.
A probléma itt kezdődött. Nem hajlandó megszólalni a hangfal, pedig bedugáskor érzékeli a 3.5- ös jack kábelt, mert ki is írja, de néma marad, nem jön ki hang, bárhogy is állítom a Realtek HD managerben vagy bárhol. Újratelepítettem már a hangrészt, kétszer is, két különböző drivert próbáltam, de kuka maradt, hallgat mint kutyagumi a fűben. A noti saját hangszórója természetesen szól, ezért nem egy égbekiáltó probléma, de néha jó lenne kicsit hangosabban zenéz hallgatni, szóval nem mondanék le a dologról, főként mert emlékszem, hogy amikor megvettem, akkor is valami tök egyszerű dolgot kellett átállítanom és vagy fél napot szórakoztam vele, mire meglett. Ám most nem találom a megoldást.Köszi a segítséget előre is.

Új hozzászólás Aktív témák
- Kaspersky Antivirus és Internet Security Fórum
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Xbox One
- Ha a koreaiakon múlik, még évekig ingünk-gatyánk rámehet a memóriákra
- Projektor topic
- CSS topic
- Milyen notebookot vegyek?
- Battlefield 6
- További aktív témák...
- T14s Gen2i 27% 14" FHD IPS i5-1135G7 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Thinkpad T14 Gen5 14" FHD+ IPS Ryzen 5 PRO 8540U 32GB DDR5 256GB NVMe gar
- ThinkPad T14 Gen2i 27% 14" FHD IPS i5-1135G7 16GB 256GB ujjlolv IR kam új akku gar
- Thinkpad T14s Gen3 14" FHD+ IPS i5-1240P 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Macbok Pro 2020 i5/16/500GB 2 éves hibátlan 100% akku
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

Pyttawrx

