Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mr_kickass

    tag

    válasz Dell XPS #14507 üzenetére

    "Akkor nem természetesen, ha elgondolkodtató különbség van közötte..."
    Szerintem 10% elgondolkodtató különbség, amennyiben teljesen ugyanarról a termékről van szó (rendben, nem teljesen ugyanarról, mert amit én hirdetek, annak már elindult a garanciája pár hete), ezért is gondoltam 420.000 Ft körüli összegre.

    Magánszemélyeknél; 370K-400K között lehet kapni, Ők viszont bejáratott ügyfélkörrel rendelkeznek, ergo megvan a bizalom több éve, gépbeszámítás, ügyfélkezelés...
    Nem egészen értem, ennek mi köze van az egészhez. Bontatlan dobozos, gyári garanciás gépre kértem beárazást, amihez természetesen a számla is jár. Beszámítani valóban nem számítok be semmit, de szerintem ez a gép eladási árát tekintve nem is lényeges.

    Bíznia nem kell bennem senkinek, hiszen nem árulok zsákbamacskát; a zsugorfólia is rajta van a gép dobozán, illetve számlával tudom igazolni a vásárlását. Ügyfélkezelés alatt nem tudom, pontosan mit értesz, de természetesen hajlandó vagyok adásvételi szerződést írni, nem rejtegetek semmit. Onnantól pedig, hogy a vevő megvásárolta a gépet, az Apple-vel rendez le minden problémát, nem velem. Nem hiszem, hogy bármilyen kellemetlenség egyáltalán felmerülhetne, ha a gép szériaszám alapján garanciális, megvan az eredeti számla a vásárlásáról, illetve az adásvételi szerződés a tulajdonjog átruházásáról.

    Ezzel természetesen nem azt kívánom mondani, hogy bármi gond lenne az általad megjelölt árral, csupán szeretném megtudni, hogy pontosan milyen faktorokat vettél figyelembe, illetve igyekszem minden olyan körülményt leírni, amik pontosabb árbecslést tehetnek lehetővé.

    75kokoko75: Lást fentebb, természetesen adom a vásárlást igazoló számlát a géphez.

    ________________________________________________________

    A Dell géppel kapcsolatban: Egyszer lett felbontva a doboz, a gépet vettem ki, hogy megbizonyosodjak afelől, minden rendben van-e vele külsőleg. Bekapcsolva nem volt, minden papír és tartozék az eredeti helyén. Microsoft Store-ból lett vásárolva, így gondolom, Dell gyári garancia vonatkozik rá, mely Service Tag alapján lekérdezhető, illetve Dell Warranty Transfer használatával átruházható, a vevő nevére íratható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák