Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz werevolf593 #2966 üzenetére

    igen bírom a hozzászólásaidat. Csipkelődő, de igaz... A gumit megerősítem, a hírekben is ott volt, szépen. Qru-nak is igaza van, ott a piros pont.
    Dave neked szerintem nem azon kell rágódnod, hogy mióta nyomom én, meg te mióta nyomod(a másnaposságra a szódabikarbónát ;] ), hanem a lényeg, hogy adtam egy magyarázatot a problémádra ingyen, és más szemmel tudod nézni ezt a szart... A versenyért játssz, és ha esik valami, örülsz, ha meg nem, akkor csak nyertél, vagy dobogó, ami aztán hú de szar érzés biztosan... Ha maradsz annál a felfogásnál, hogy alkatrészalkatrészalkatrészalkatrészalkatrész kell jó sok, alkatrész kell, hú, de kell, akkor az szerintem baj. Az igaz, hogy alkatrész kell, de azért nem ennyi. Minden nap multizom az utcai gallardóval, a skyline-ommal, race tuned mazda rx7-tel, nissan 240 sx-szel, és egyik se komoly tuning,csak hogy egyértelmű legyen. Lehet menni, és majd jön a tuning is idővel...
    szerk: én nem kaptam reputációs kártyát délután.

    [ Szerkesztve ]

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák