Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ssymon

    csendes tag

    válasz Olipapa #4448 üzenetére

    Tudom. Igyekszem nem.

    Én viszont azon az állásponton vagyok, hogy PC-s játékért nem fogok pénzt adni, mert végig játszom és ennyi. Az nem frissül, nem jönnek az események, stb. Viszont egy Blu-ray filmért már annál inkább adok pénzt. Van egy pár filmem. Mint pl. a Sötét Lovag trilógia, melyeket már láttam 5-5, de még még mindig tátott szájjal nézem őket a házi mozin. De úgy mint a Need for Speed filmet is megvettem, nekem az nagyon bejött, bár féltem tőle. A magyar hang brutális.
    Egyébként van is lelkiismeret furdalásom, hogy ennyit nem érne a játék. De megteszem, megveszem. De igyekszem odafigyelni rá.

    És tudom, hogy nagyon manipulálva van az EA-által. De lesz****om. Mint például a P1-hez gyűjtöm a zöld, a kék és a lila cuccokat, de nagyon ritkán adja be. 9x3=27-ből 1x vagy 2x. Mert ugye úgy lépek a Campaigne-ba, hogy a P1-en parts-ain keresztül. Kíváncsi lennék, hogy ha csak úgy mennék a Campaign-ba és úgy játszanám le, akkor is ennyire ritkán adná be? Mert egy Muscle autóhoz sokkal nagyobb eséllyel adja be.
    Még jó, hogy nem vagyok jó sofőr benne, mert akkor lehet, hogy nem lenne már izgalmas. Most egyébként az 5600 pontot ostromlom a BRR-ben. De nem sok esélyem van bekerülni a TOP200-ba, mert azért nagy a világunk és sok cube van.

    Kipróbáltam már egy-két játékot, de nagyon messze el vannak maradva ettől. Nem tudom, de a játék menet, grafikai motor le van védve? Ez az Asphalt nekem nagyon gagyinak tűnik, nincs olyan dinamikája a kocsi mozgásának, mint ennek.
    A Sniper Assasin Shoot-hoz tudnám hasonlítani. Ott a döntögetős mozgással lehetett irányítani és az nekem nagyon bejött, utálom, akkor tapogatni kell, rühellem. Csak azt is 3x végig vittem, de most már meguntan a frissítések ellenére is. Sok a reklám, ahogy láttam, az még sokkal drágább, mint ez a Need for Speed.

Új hozzászólás Aktív témák