Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz tomp #28998 üzenetére

    Hm, én évekkel ezelőtt a vezetéke stelefon szolgáltatótól vasaltam ki 18000 Ft kötbért. Csak 12-t akartak adni első körön, de mondom, ez nem jó,. nem annyi jár. Érdekes módon egyből tudták mennyit kínáljanak fel, szóval már ki volt számolva. Igaz, még vagy 400 Ft járt volna, de nem vitatkoztam. A lényeg, azért fizettettem velük, mert volt egy hiba, amit vagy 6-7 alkalommal bejelentettem nekik, de nem történt semmi. Aztán azért akartak 12-t adni, mert szerintük áprilisban elhárították a hibát. Én meg közöltem, ez nem igaz, júliusban javították ki, de azt is úgy, hogy véletlenül az egyik fórumon futottam össze egy illetővel, aki annál a cégnél dolgozott. Az ő személyes közbenjárására mintegy másfél óra alatt elhárították a hibát. Na ezek után fizettek többet. Tehát ha van egy hiba, a bejelntéstőlm pontosabban a vállalt határidőn túl kezdődő időtől a hiba elhárításáig eltelt időre jár a kötbér. Érdekes módon, mikor máskor is volt baj a szolgáltatással, nagyon gyorsan cselekedtek. Gondolom a nevem et alaposan a fejükbe vésték, nem akartak fizetni még egyszer.

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák