Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• HSM

félisten

Én ebből indultam ki:[link]. És ez a Tesla verzió, ahol oda kell nagyon figyelni a lehető legoptimálisabb fogyasztásra a teljesítmény mellett.... És hopp, <=225W Board-powert emlegtnek....
    De igaz, az 1,5x-ös méret csak durva becslés volt, de az 1000%, hogy jócskán nagyobb lesz az RV870-nél.... ;)

(#17036) katt777: Épp most írta Henk hogy a TRUE nála 1-2 fokot vert a Megahalems-re, kis légszállításon... Pedig az utóbbi kis légszállításra optimalizált... :U Szóval nem lehet olyan rossz, halkan... Ráadásul két jó ventit ráraksz olyan 1600RPM körül, veszett ól fog hűteni, és nem lesz vészes a hangja, pláne ha a lapodon normálisan belőhető a szabályzás... Nálam is csak Linx alatt sikerült 100% felhúznom a fordulatot, pedig 55 fokos kupakhőnél már úgy megy... Normál használat mellett max 1200-1300RPM, ami közel hangtalan....

Szerintem Uzmany-nak sem azzal volt a baja, hogy nem fért volna el a lapján a hűtő.... :W Csak van, aki nem egy batár féltéglát szeret látni, mikor belenéz a gépébe... :F Nálam is volt egy Mugen2, ki se próbáltam, adtam el egyből, akkora nagy batár volt, mondom nekem ilyen nem kell, pedig befért volna kényelmesen a házamba/lapomra...
    Az meg aztán nagy feature egy alaplapon, hogy elfér rajta egy nagy hűtő... :C Nálam is mindig ez a legfontosabb szempont lapválasztásnál. ;]

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák