Hirdetés
- Megbüntették, ezért feloszlatná az EU-t Elon Musk
- Beköltözik a platformköltözés az iOS-be és az Androidba
- Milyen okostelefont vegyek?
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Milyen robotporszívót vegyek karácsonyra? (2025)
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
s3nki
csendes tag
Sziasztok!
Van egy olyan gyanúm, hogy konkrét megoldást nem fogtok tudni adni, de hátha találkoztatok már ilyen problémával és lesz tippetek.
Adott egy exchange 2013, dual wanos router, mx, reverse elméletileg rendben. A probléma, hogy véletlenszerű címekről nem esnek be a levelek. A még nagyobb probléma, hogy hibaüzenet csak néhány esetben van, a küldő úgy látja, hogy a levele rendben megérkezett, pontosabban nem látja, hogy nem.
Három címről kaptunk összesen visszajelzést, két esetben timeout a hiba, a harmadiknál a gmail azt mondta, hogy az x.y@akármi.hu postafiók nem létezik, ami igaz is, mert a postafiók y.x@akarmi.hu, az elküldött levél fejlécében pedig a jó fiók szerepel.
Az egyik user jelezte, hogy volt egy levele, ami 3 nap után esett be, pedig egy ugyanarról a címről küldött levél ugyan aznap lényegében rögtön megjött.
A szerveren fut egy nod32, de annak a logjában nem szerepelnek az adott levelek, tehát bármiféle művelet nélkül át kellett rajta menni, vagy persze az is lehet, hogy eleve nem is érkezett be a szerverre. A whitelistbe már betettem egy csomó problémás küldő tartományát, így ezt a hibaforrást lényegében kizártam.
Szóval a kérdés, hogy merre induljak? A timeout és a három nap múlva beeső levél miatt az internet kapcsolatra, illetve ezzel kapcsolatos beállítások problémájára gyanakszom, de ahogy írtam, elméletben minden rendesen be van állítva.
Köszi előre is a tippeket!
Új hozzászólás Aktív témák
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- BLACK FRIDAY! - Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Keresem a Barkács Balázs Játékokat
- PC Game Pass előfizetés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7500F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eladó igazi ritkaság! LG G7 Thinq 4/64GB / 12 hónap jótállással!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Ryzen 7 3700X / RTX 2070 Super / 32GB DDR4
- Razer Barracuda X Chroma Black gamer Fejhallgató
- Xbox One S 512 GB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


