Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz s3toraph #236 üzenetére

    Bocsi emberek, most tűnt fel hogy az előző hsz-em már OFF volt.

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

  • Pete55555

    addikt

    válasz s3toraph #236 üzenetére

    Nincs bocsánat ;]

    20-as venti biztos nem fér el? kicsit előre tolod, az USB csatiktól elférne nem? Vagy előrefele nincs már annyi hely ?
    Nem nagy gond mondjuk az mATX méret, csak ha tudom, hogy mATX lap megy bele, én nem tervezek ekkora házat, de a 36 cm sem sok annyira, ha neked megfelel, akkor meg tökéletes. Meg mondjuk neked kell a sok 5.25 és 3.5 bővítő. Egyébként egy VGA-s rendszerhez bőven elég mATX lap.

    Alaplapi tálca alátámasztás: rakd a keresztvasakat a merevítők alá, azzal nyersz 2-3 mm-t. Ha nem elég csinálj rájuk hajlítást. 20mm-en a felfogatás, utána egy dupla hajlítás 3-4mm-el lentebbre kerüljön a cucc - és a másik oldalán is ugyanez. Persze ehhez kicsit hoszabb keresztvasak kellenek, és alul kisebb lesz a hely.

    Hátlap: én leszedtem az egészet, a szegecseket szétfúrtam, és csak a tálca rész, PCI hátlap, és alaplapi hátlaplemez kerete maradt meg. Ezt rögzítettem a rétegelt lemez hátlaphoz. Te csinálhatnál egy hátlapot hozzá aluból - ha már abból lesz a ház, és ahhoz rögzíted ugyanúgy szegecsekkel, ahogy a gyárihoz rögzítve van, csak így meglesz az előnyöd, hogy vághatsz rá szellőzőlyukat ahova akarsz, és nem kell eltüntetned a 9-es ventihelyet khmm - ugye a táp helyét, mert ugye az volt ott a donor házban :D Nameg szebb is lesz egy alu hátlap, mint gyári lemez.
    (mellesleg én nem ezt a házat vettem, hanem a másik típust, de sok különbség nincs)

    6-os elég szerintem, de csavar fejtől függ. Majd meglátod, ha kiáll, rámész 7-8-assal. Csak nehogy keresztülfúrd véletlen, akkor meg foghatod a fejed :D

    Hajrá !! :R

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák