Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz Pete55555 #238 üzenetére

    A jelenlegi formájában nem fér el. Hátra, kiszívóra akartam rakni. Előre, usb-s bővítéshez még odaférne, de ott nem mutatna olyan jól szerintem, plusz akkor át kell variálnom az elejét, többek közt elvágni a sínes 5,25" bracket-et, mert attól nem férne oda egy 20-as venti. De megnézem sketchupba, hogy nézne ki.

    Max. 1 db dVGA lesz. Jelenleg csak IGP-t használok.

    Alátámsztás: hasonló ötletem támadt, vettem és vágattam laposvasat (20 x 3 x 360 mm) ezt keresztbe alárakom, odacsavarom, így a keresztvashoz alulról felfogatom, rá merőlegesen a síkban, 3mm-el lejjebb lesz ettől, keresztbe rárakok egy másik laposvasat, így szintbe kerül a tálca. Hajtogathatnám is, de olyat még nem csináltam. Ez még így el fog férni szerintem.

    Kisebbre nem akartam, nem csak akkor jó egy ház számomra, ha kicsi és praktikus, de az is fontos, hogy könnyen hozzáférjek ahhoz ami fontos, vagy szerelni kell. ezért lett ekkora. Kicsit nagy így kockaként. Igényesen akarnám megcsinálni, hogy ha majd megunom, el tudjam adni, legalább az anyagköltség árán. :))

    Értem. Erre nem gondoltam. 1mm-es alulemezem van, az nem bírná megtartani szerintem. De ha gépház oldallemezéből + aluból összefogva vágok méretet, akkor elég erős lehet.

    Bakker, tényleg, az a táp helye volt. :DD A táp még meg van, csak a helyet fogja.

    Csinálok akkor próbafúrást.

    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák