- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Hivatalos infók a Nothing Phone (3a)-ról
- Akciófigyelő: kedvezménnyel nyit az Earfun Air Pro 4+
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Nincs több titok: íme, a Samsung Galaxy TriFold!
- Xiaomi 14T - nem baj, hogy nem Pro
- iPhone topik
- Nem lesz iPhone 19
Aktív témák
-
imibogyo
veterán
Mivel a legtöbben azt kérték tőlem, hogy ne legyen két topik, ezért megkértem a moderátorokat, hogy töröljék ezt a topikot és ha egy mód van rá, akkor a releváns tartalmat emeljék át a másik topikba, mert nem szeretnék senkivel sem kiszúrni... Csak jót akartam a közösségnek, de a többség inkább az "egy topik mindenek felett" megoldás mellett szavazott.
Ha nem sikerül, vagy nem történik meg a hozzászólások átemelése, kérlek ne haragudjatok rám, de mivel lényegében 1-2 hozzászólásról van szó fejenként, be lehet azt újra írni (most még) nem tartom túl nagy gáznak, így 16-17 hozzászólás környékén.
Még nem kaptam választ a moderátoroktól, de addig is megkérnék mindenkit, hogy ne használjátok ezt a topikot a továbbiakban, ne nehezítsük meg a moderátorok dolgát további "felesleges" hozzászólással. Amint tudok valamit vagy jelezni fogom itt (ha még él a topik és meg tudom ezt tenni), vagy találkozunk a másik topikban.
Köszönöm szépen!

-
imibogyo
veterán
válasz
-=RelakS=-
#13
üzenetére
Persze, ezért is hoztam létre...

-
imibogyo
veterán
Én már nem tudom... Volt arról is szó, hogy ez akkor mégis csak szűnjön meg mert két topiknak nincs értelme... De már elvesztettem a fonalat, úgyhogy inkább inaktívvá tettem magam...

Részemről amúgy szívesen látok itt mindenféle barkácsolást, kivéve a gányolást, mert annak van saját topikja.

-
imibogyo
veterán
Üdvözlök mindenkit a csináld magad topikban!
A már meglévő "Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!" topik mellett régóta szükségét érzem egy szintén lényegében házi barkácsolással, de annak minőségi/minőségibb részével foglalkozó összefoglaló topik létrehozásának, mert az eredeti topikban ezen munkák nem mindig találják meg a célközönségüket.

Ebbe a topikba olyan otthon végzett barkácsolási munkákat/alkotásokat/tevékenységeket várnék (és ezeknek akár elméleti/közösségi oktatási vonatkozásait), amik már általában nem férnek bele az egyes szaktopikok témájába (mivel csak hobbi alkotások), vagy épp túlságosan sok felé kellene őket vagdosni, hogy mindig csak a releváns topikoknak megfelelő tartalmak kerüljenek az adott topikokba (sok esetben ez egyébként is szinte lehetetlen egy-egy összetettebb munkánál).
Lényegében bármi nem gányolt, minőséginek tekinthető munkát szívesen látnék itt, legyen az akár egy konyhabútor építése, esztergálás, marás, hegesztés, otthoni autó- vagy villanyszerelés, számítógép modding (azon témák, amik nem férnek bele például a már létező topikokba).
Egyszóval azokat a munkákat amik gányolásnak túl jók, szakmai szemmel viszont "túl rosszak"... Bármi amit a két kezünkkel saját magunk a lehető legjobb minőségben alkottunk, de amik hangsúlyozottan nem hivatásszerűen, profiként és/vagy szakműhelyben készültek, hanem otthon a "sufniban" saját örömünkre és a saját "Igen ezt én alkottam" érzésért cserébe.

Egy-egy komolyabb munka érintheti az esztergálástól kezdve a villanyszerelésen át a hegesztésig számtalan másik topik témáját, de nem érdemes szétcincálni, mert akkor nem lehet egy helyen megtalálni ismét a releváns információkat pl. egy "hogyan készítsek otthon saját RACK-szekrényt" témában, az ilyen munkákat szeretném itt összegyűjteni. Vagy egy számítógép házilagos, de minőségi átalakítása/építése és ennek a folyamatnak egyes fontosabb mozzanatai, amikből mások is tanulhatnak (hogyan történik egy tetőventilátor helyének kialakítása például, amik általában ilyen jelleggel és mélységgel nem férnek bele a már meglévő topikokba).
Logout cikket elég kevesen írnak azok közül, akik egyébként foglalkoznak ezzel a témával, egy-egy hozzászólás viszont sokkal könnyebben megszületik, mint egy teljes cikk. Azt várom ettől a topiktól, hogy ezen emberek gyűjtőhelye lehet majd a jövőben.
Aktív témák
- MacBook felvásárlás!! Macbook, Macbook Air, Macbook Pro
- Asus Vivobook S 16 - 16" 3.2K OLED 120Hz - Ultra 5 125H - 16GB - 1TB - Win11 - MAGYAR -1 év garancia
- Telefon felvásárlás!! Honor Magic6 Lite, Honor Magic6 Pro, Honor Magic7 Lite, Honor Magic7 Pro
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
- BESZÁMÍTÁS! Asrock B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600XT 8GB Zalman T4 PLUS CM 650W
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest







