Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CheGhost

    aktív tag

    válasz Gubek-Einste #86577 üzenetére

    Szia!
    A lakás falai beton és ytong vegyesen, csúsztatott zsalus építési móddal, a belváros közelében. Ebből 2 ytong falat kellene átvinnie az új rendszernek. A jelenlegi rossz vételű hely kb. 6-8 m-re van a routertől.
    A 2,4 GHz-es sáv eléggé "szennyezett", az 5 GHz-es sávon csak 2-3 szomszéd van.
    Jelenleg 150 Mbps upc netem van, az elég nekem mindenre. Később is inkább az alsó szegmesből választanék.
    A belső hálózaton 1-1 nas, médialejátszó, konzol, asztali gép, és változó feladattal rPi4 van. A vezeték nélküli hálózatot 3 telefon, 2 notebook használja, de nem egyidőben.
    A rendszerre nem lőttem be árat, most inkább a lehetőségeket mérem fel. Ha mégis kell mondani árat, akkor 40k, max. 60k Ft. De nem mennék el a végéig, ha elfogadható is van kevesebből.
    A korábbi hozzászólásom alapján inkább a lefedettség és a stabilitás a fontosabb, mint a sebesség wifi esetén.

    *** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

Új hozzászólás Aktív témák