Hirdetés
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Honor 200 - kétszázért pont jó lenne
- Google Pixel topik
- Ekkor startol és ennyit gyártanak a Galaxy TriFoldból
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Yettel topik
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- Telekom mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S23 FE - nincsen sárkány
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
-
Mobilarena
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Wolfskin
őstag
válasz
Cs1csó
#46383
üzenetére
ó, hát én nem gondolkodok ilyen nagy perspektívákban. nekem csak annyi a dilemmám, hogy ha van két program, ami kb ugyanazt tudja, és ugyanannyiba kerül, de az egyik jobb, miért ne a jobbat használjam...?

@(#46384) Vesa a cikk, amit linkeltem, nem tudom mikori, de abban épp azt írják, amennyire olvasom, hogy a vera cryptben vannak kritikus hibák .
közben belenéztem a cikkbe belinkelt pdf-be, a dátum 2016-osa kulcsfájl abban igazad van, hogy ha sok biztonsági másolatot csinálsz, kicsi az esélye, hogy mind megsérül. bár szerintem a kulcsfájl lényege nem a bonyolultságában van, hanem a kiválasztásában. azaz, hogy tudd melyik az a fájl. (tehát nem egy nagy és összetett képfájl, hanem ezer kis kép közöl egy). a bonyolultságot a jelszó helyett használt kulcs mondat/jelmondat adja. kulcsfájlnak én olyat ajánlanék, amit bármikor és bárhol tudsz reprodukálni.
-
brd
nagyúr
válasz
Cs1csó
#46383
üzenetére
Egy titkosító programnál ez nem ezen a szinten dől el jó esetben, mert erre a helyes válasz az lenne egészséges elmével, hogy: mindenkitől, aki nem én vagyok (+esetleg az átadandó adatok célszemélye). Ha egy adott titkosítás esetén a titkosító szándékán/tudtán kívül másnak is lehetősége van feloldani a titkosítást (a titkosító által készített kulcs nélkül természetesen), akkor az a titkosítás szar. Ez független attól, hogy az éppen egy titkosszolgálat-e, vagy nem. Ha nekik meg van a feloldáshoz szükséges megoldás, másnak is meg lehet.
Új hozzászólás Aktív témák
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- PH! Szakszervezet
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- OLED TV topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen házat vegyek?
- 3D nyomtatás
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3904, 100% Akksi
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3093, 100% Akkumulátor
- Samsung Galaxy A36 5G / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Bontatlan
- BESZÁMÍTÁS! MSI H310M i5 9500 16GB DDR4 120GB SSD 2TB HDD RTX 3050 8GB Zalman T4 Plus AeroCool 550W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő









