Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yoeuromail

    tag

    válasz SECTORnooB #78160 üzenetére

    Most mi nem tetszik? Hogy fölöslegesen váltottál mert egy i7 4790K is bőven elég lett volna nem kell ide ryzen de ha már van vehetnéd a fáradtságot és kipróbálhatnád nyugodtan amit írtam smt- tiltsad le fölösleges.

    De nem jól írtam mert neked 1600-od van az 1700-re vonatkozik
    Az 1600-nak 5,7,9,11 az affinitásoknál mert +2 SMT-t megtartasz hogy 8 cpu legyen végül

    Meg vitázhatsz velem nyugodtan de a józan ésszel nem :N mert ott vannak a 8magos 18 szálas intel procik és nem szerepelnek jobban hiába van több mag és szálfeldolgozás tehát limitálva van a játék.

    De hát ez már bebizonyosodott az r7 1700-nál is hiába van 8 magja nincs kihasználva mind mert ha ki lenne használva jobb lenne mint egy i7 7700K de nem az vagy most az összes tesztet amit végeztek kétségbe vonod? :U :U :U

    Valamint fej fej mellett végez minden játék teszten az i5 8600K az i7 8700K-val pedig ott van +6 HTT is :F

    Szóval nem esett le neked hogy kb max 6valós fizikai mag amit kihasznál a játék és +2 virtuális amivel még kezdeni tud valamit.

    Magok vitája meg már rég esedékes nem sok mag kell meg szálfeldolgozás hanem a jó teljesítmény elsősorban és márpedig a bf1-hez elég egy új i3 4magos processzor is. [link]
    és bőven elég a 6magos i5 8600K de a ryzen 1600 is ugyanolyan jó

    Végszónak az meg kicsit dúrva hogy te kijelented hogy csak multyplayer játék számít mintha BF1-en kívül mással nem is lehetne játszani. :C

    Jah meg a te 4690K-dal ez volt a baj Metro játék kihozza a differenciát
    látható a shuttering

    Az meg dilettáns hozzáállás hogy nem tudsz róla Hogy az SMT a valódi magoknak max a 25%-át jelenti csak teljesítményben ezért nem tudja pótolni ha rá van terhelve a játék a valódi mag helyett
    De az intelnél ez jóval többet jelent a HTT pl: i7 7700K-nál

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

  • yoeuromail

    tag

    válasz SECTORnooB #78160 üzenetére

    Meg igen a hit nálad van sajnos :(( semmi kézzel fogható bizonyíték nincs még saját tesztet se mersz csinálni :DDD pusztán hiadelmedet mondtad el.
    Én azért valami kézzelfogható eredményekről beszéltem meg tesztekről.

    Eladó: i7-4770K MSI GTX 1060X3G, LG W2452V

Új hozzászólás Aktív témák