- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Mobil flották
- Leesett a kamionról több millió eurónyi Z Fold7
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Yettel topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
Mobilarena
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Khelben
nagyúr
válasz
Paoloo #134703 üzenetére
HP 250 G5 vagy ugyanez windows nélkül. Esetleg erősebb cpu-val, bár az ő felhasználásához elég az i3 is. Ugyanez Dellből. A következő szint egy ips kijelző lenne, de az már jóval drágább.
-
Khelben
nagyúr
válasz
Paoloo #97088 üzenetére
Félreértettél, nem a kinézetről van szó. Hanem arról, hogy a vga-t nem tudja rendesen hűteni a gép, és pár perc után szépen felére veszi le az órajelet, tehát rosszabbul jársz, mint egy gyengébb kártyával. Meg ugye a többi alkatrész sem fogja díjazni a nagyobb hőterhelést, kezdve a hdd-vel/ssd-vel. Konkrétan ezt az MSI-t nem ismerem, de ha abból indulok ki, milyen a drágább gépük, akkor ez is elég siralmas darab lehet.
-
Khelben
nagyúr
válasz
Paoloo #97081 üzenetére
Van nálam most egy gamer MSI. Úgy képzeld el azt a gépet, mintha önmaga kínai klónja lenne. Nem illesztési hézagok vannak rajta, hanem illesztési ŰR. Komolyan az jut az ember eszébe, hogy ez egy ebayes hamisítvány. Ja, és ez konkrétan 500k-ba kerül. A Probook ezzel szemben olyan gép, amit arra terveztek, hogy napi 5-6 órát folyamatosan dolgozik rajta egy ember 5 évig és ezt kb. nyom nélkül tűri. Így talán egyértelműbb.
Notebooknál csak a hardvert nézni óriási hiba. Az a legkönnyebb, megrendelem az Inteltől a legerősebb cpu-t, az Nvidiától a legerősebb vga-t és összedugom őket. Ez idáig óvodás szint. Amikor ez megvan, akkor kell kezdődnie az igazi munkának a kijelzővel, a ház anyagaival, a billentyűzettel, a hűtéssel. De van olyan gyártó, aki az összedugdosásnál abbahagyja az egészet...(#97082) Tikakukac : + azt is kihagytam, hogy mindegyik csak i5-tel, mert az i7-et csak a 17-es változat képes úgy ahogy lehűteni.
-
Khelben
nagyúr
válasz
Paoloo #96708 üzenetére
Igen, az M-es i5 valamivel erősebb, mint az U-s i7. A videokártya elég nagy hátrány, ha nem használod: plusz fogyasztás, plusz melegedés, plusz hibalehetőség. Ez a HP minőségben két kategóriával feljebb van, mint a Dell. Ez egy középkategóriás üzleti gép, a Dell meg egy belépő konzumer. Kb. Opel Corsa vs. 5-ös BMW szintet képzelj el. A garancia ugyanolyan megbízható.
(#96711) Paoloo : A HP Probook 650 párja Dell oldalon a Latitude 5-ös és 6-os sorozat, nem az Inspiron. Ráadásul ebben a 7535-ben elavult hardver van, úgyhogy semmiképp nem járnál jól vele.
(#96710) Mub : HP 6530b, Lenovo T500
-
Khelben
nagyúr
válasz
Paoloo #96704 üzenetére
Videoszerkesztéshez kell dedikált vga? Mert ha nem és nem is játszol, akkor felesleges olyan gépet venni.
Ez a HP Probook 650 most brutál jó áron van ahhoz képest, hogy fullhd. Az M-es cpu pedig jóval erősebb, mint az U-s, ami a Dellben van.
Új hozzászólás Aktív témák
● kérdés előtt olvasd el a Topic összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topicban nem!
- Elszívja a vezetőket a big tech, de ez nem tetszik az EU-nak
- Motoros topic
- BestBuy ruhás topik
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- TCL LCD és LED TV-k
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Battlefield 6
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Milyen széket vegyek?
- További aktív témák...
- Macbook Air 15 Retina (2023) M2 16GB 256GB Magyar iStyle vásárlás számla, doboz + Skin 1év Garancia
- Dell Latitude 5495 Full HD IPS Ryzen 5 pro 2500u Radeon Vega Mobile Gfx i5-8350u verő Bp MPL Foxpost
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- Lenovo Ideapad L340 Gaming
- Acer Nitro V 17 AI Gamer Laptop!Ryzen 7 260/RTX5070/32gb Ram/2tb Ssd/2560x1440-165hz IPS!
- Samsung Galaxy A23 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- Lenovo LEGION Pro 5 / Pro 7, Lenovo Yoga Pro gépek (RTX 4060 / 4070 / 4080 / 4090)
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- Fotó állvány eladó
- Intel Core i7-8700 / i7-9700 CPU, processzor - Számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest