Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    válasz rumos14 #32186 üzenetére

    Szerintem azok a belinkelt videok mást demosntráltak (mégpedig ugye a legacy 4/3 objketívekkel való af működését)
    Egyébként a dpreview konklúzóját ezzel kapcsolatban beidéztem, a lényeg: "Which isn't to say the focus is bad - our first impressions are that the performance is consistent with Canon's EOS 70D, which offers some of the best live view focus of a conventional DSLR. However, for the very best performance, the E-M1 should be used with Micro Four Thirds lenses." Persze nyilván nem meglepő hogy az e-m1 nem a legacy objketívekkel fogja leadni a csúcsteljesítményt.

    De még egyszer, amiről én beszélek, az nem egyszerűen az AF sebesség, hanem a m43 objektívekkel történő tracking. Az az említett lovas képsorozat pedig szépen demonstrálta ezt a teljesítményt (az amúgy nem is különösebben sebességbajnok 60/2.8-val)
    Hát igen, a D4 egyrészt kicsit "overkill" lenne, másrészt az árából kb. fél évig utazgatnék és fotóznék :D Viszont a Nikon 1-gyel csak kicsit vicceltem, az első generációt már 100e alatt lehet kapni kitben, másod-gépnek tényleg kezdek rajta (egyre több minden miatt) komolyabban elgondolkozni... (Ráadásul ugye majd még szafarira is vihetem! ;] )

    [ Szerkesztve ]

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák